SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

75 беклинка от .edu и .gov домейни

Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Comment Kahuna например, търси блогове по зададена дума и проверява дали са нофолоу. Това е при условие, че вече има публикуван комнтар, иначе няма как да разбере дали блога е нофолоу.

Но ако си решил и ти да правиш такъв инструмент, ще сме благодарни.

Колкото повече - толкова повече. :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

полезна информация
комплименти за автора, и благодаря, че го сподели
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Comment Kahuna например, търси блогове по зададена дума и проверява дали са нофолоу. Това е при условие, че вече има публикуван комнтар, иначе няма как да разбере дали блога е нофолоу.

Но ако си решил и ти да правиш такъв инструмент, ще сме благодарни.

Колкото повече - толкова повече. :)

ако това работи, май няма смисъл да откривам топлата вода.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Да ви кажа, обходих 1/3 от листа и всичко бачка! Браво на колегата!
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Списъкът е добър, още веднага като си избрах url и постнах, коментарa автоматично се апрувна.

Освен това линка беше dofollow.

Продължавай все така :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

И от мен мерси. Адресите са интересни, но засега не съм имал време да ги използвам. После ще пиша пак :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Мерси за списъка и от мен. :)
Със сигурност ще свършат работа.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Благодарности за списъка, незнам кога ще се възползвам от него, но го добавих в колекцията, рано или късно ще се възползвам, но само ако е в унисон с конкретния ми проект.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

б.
Евала на BullBlogger, че си прави труда да споделя подобни находки с всички ни.

Определено си е за похвала. Доста хора ( да не кажа повечето ) бигха си г озапазили за себе си. Полезно е списъчето, а и както се каза по на горе в темата, ако си поиграе човек да се порови в теси блогове може да се намерят доста интесесни места за още линкове.

От мен има голямо БЛАГОДАРЯ за BullBlogger !
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Хайде да ви отворя очите как се търсят такива блогове. Пускате тоя сърч или този, поствате коментар, виждате дали е одобрен и дуфолоуд и поствате линка тук :). Разбира се, търсенето за коментари е според блог платформата.

Хайде, млади спамери, налазвайте нета!
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Здравейте, много бих се радвал ако ми пратите паролата и на мен!
Благодаря предварително!
 

Горе