SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Евалата, наистина има ефект. Надявам се, частично да не означава замазване на нашите очи.
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Разбира се, че е замазване. Сериозно ли вярвате, че казаното от Бойко Борисов е вярно? Това чисто технически не може да стане. Единственият начин да не стане факт следенето е да се отхвърли ACTA напълно и да се разработи чисто ново споразумение.
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Anonymous се ядосаха на българската организация ПРОФОН, подкрепила ACTA и хакнаха сайта й:

Технологии | Anonymous се ядосаха на българската организация ПРОФОН, подкрепила ACTA и хакнаха сайта й - Dnevnik.bg
много добре :)
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Kristian Vigenin каза:
Бих искал да Ви информирам, че аз не одобрявам Търговското споразумение за борба с фалшифицирането (АСТА) и ще гласувам против приемането му от Европейския парламент. Очаква се това да стане през месец юни.
Искам да Ви обърна внимание, че АСТА може да влезе в сила за България и без ратификация от Европарламента. Споразумението влиза в сила, когато го ратифицират парламентите на поне 6 от подписалите го страни. Затова смятам за важно усилията сега да бъдат насочени към националните парламенти, за да не се допуснат 6 ратификации и влизане на АСТА в сила. Всяка страна е важна, затова трябва да се преборим Народното събрание да не ратифицира АСТА. Така ще помогнем не само на нас, но и на гражданите на други страни.
източник: vwclub.bg
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Вигенин не беше ли автор на едни глупости във Фейсбук, където заплашваше, че щял да гласува за АСТА щото някакви хора му спамели пощата с писма срещи цензурата?

П.П.
Мда, той е бил.
Kristian Vigenin: Това не са избиратели, а мейл-адреси. Против споразумението съм в този му вид. Обаче ако продължат с тази спам-атака, може и да размисля. И все пак - да пращат на Бойко Борисов, не на мен; като стигне до Европарламента тоя въпрос - пак ще говорим.
 
Последно редактирано:
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Цитата е от отговор на именно такъв мейл

Можеш да изпратиш мейл до българските представители в Европейския парламент със следния или подобен текст...
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)


И едно много готино трейлърче което пуснаха в групата за онлайн протеста срещу ACTA. :clap:
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Трейлъра е брутален. Озвучението, кадрите, всичко е много радващо :).

Даммм супер е аз сигурно вече поне 100 пъти си го пускам и чакам филма :) с голямо нетърпение дано има такъв.
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)


Какво повече може да иска да види човек браво на пича. :happy:
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

http://pressclub.bg/institutions/ministries/20120214/news-70073

СОФИЯ (PIA) — —
ПОБЕДА! На брифинг преди минута, министъра на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков заяви, че България се оттегля от Търговското споразумение АСТА.

“В качеството си на вносител на решението, внасям в МС предложение за спиране на процедурата по сключване от страна на България на Търговското споразумение АСТА”, – обяви Трайков.

“Аз и министъра на външните работи ще координираме позицията на Българската държава”, – допълни Трайчо Трайков.

По думите му, спира се участието на Р България в това споразумение. “България спира всякакви процедури, включително и по ратификация, докато не се изработи единна европейска позиция” – категоричен е Трайков.
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

День Победы :)
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Харесва ми как отново България е без позиция и дори публично казват, че ще изчакат да видят какво правят останалите и после ще решат :D.
 
За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

За: ACTA е приета (по-голямата SOPA)

Както и все другите са виновни ние не сме. :)
 

Горе