SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

adsens почти година а пинът не дойде((((

lipa

New member
Каква може да е причината да не дойде пинът от adsens, вече мина почти цяла година няма ПИН няма нищо. Пращах повторни поисквания - резулатата си е същия същия според мен всичко си е коректно запълнено( перглеждал съм си профила около 100 пъти за грешки).
 
За: adsens почти година а пинът не дойде((((

За: adsens почти година а пинът не дойде((((

Не ми се вярва.. можеби въобще не са го изпратили
 
Последно редактирано:
Re: adsens почти година а пинът не дойде((((

Имам подобен проблем с гугъл места, на един адрес пристигна писмото без проблем, на друг вече 3 пъти съм искал ПИН и нищо не пристига. Шахмат с пешките...
 
Re: adsens почти година а пинът не дойде((((

И аз имах подобен проблем. Чаках месец и нещо, след което поисках повторно изпращане. Почти едновременно с искането за повторно изпращане пристигна първото писмо. Седмица по-късно дойде и второто. Аз го отдавам на куриерите.
 
За: Re: adsens почти година а пинът не дойде((((

За: Re: adsens почти година а пинът не дойде((((

И аз имах подобен проблем. Чаках месец и нещо, след което поисках повторно изпращане. Почти едновременно с искането за повторно изпращане пристигна първото писмо. Седмица по-късно дойде и второто. Аз го отдавам на куриерите.

И при мен така, но с третото. Когато поисках за трети (последен) път ПИН - тогава пратих заявка за ръчно разглеждане на данните ми, одобриха ме и малко след това пристигна писмото с ПИН-а.

Иво е прав, проблема е точно в БГ Пощи...

Проблемът е Български пощи. Пратете искане за нов.

@lipa, пусни си още 2 заявки и после само си сканирай/снимай личната карта и Я прати за ръчно разглеждане. Най-чисто става.
 
За: adsens почти година а пинът не дойде((((

За: adsens почти година а пинът не дойде((((

И аз го имам този проблем. Дали си пиша адреса грешно, не знам вече... :(
 

Горе