SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense за търсене

tipin

New member
AdSense за търсене

Ако имате някакви идеи, за увеличаване ефективността на "AdSense за търсене" ще съм ви благодарен да ме светнете. Дали има смисъл за бг-сайт.
 
Re: AdSense за търсене

Re: AdSense за търсене

БГ Кулинар беше пуснал нещо интересно по темата... секунда да открия поста и ще едитна мнението

bgkulinar каза:
Колко са находчиви хората само... Днес като си попълвах филтъра, попаднах на този сайт
Код:
http://www.recipe-search-engine.com/
. Каква е хитринката? Човекът е сложил новата търсачка на Гугъл кооп, в което е неговия pub и печели от спонсорирани резултати. Най-голямата хитринка е линкът към джаджите, където ти дават възможност да сложих гугъл търсачка на собствения си сайт, но с пуба на първоизточника. И ако не си много отворен, започваш да правиш пари за други лица.

Просто, но трябва да се сетиш. Дори не нарушават политиката на адсенс.

та, правиш си търсачка, после си закачаш адсенса за нея (то си има вградена функция), разрешаваш от адсенса търсачката ти да има достъп до него и тва е аллес...

относно смисъла за бг-сайт ... като цяло от никакъв адсенс мен ако питаш няма смисъл (още) за бг сайт... просто не се вади... освен ако нямаш сайт за имоти, ама такива има 5 милиарда, успех ...
 
Re: AdSense за търсене

Re: AdSense за търсене

bgkulinar каза:
Колко са находчиви хората само... Днес като си попълвах филтъра, попаднах на този сайт
Код:
http://www.recipe-search-engine.com/
Амиии находчиви ;) ... съвсем не мисля така
Толкова елементарен сайт едва ли печели нещо ::)
 
Re: AdSense за търсене

Re: AdSense за търсене

bgkulinar каза:
Щом продължават все още да се рекламират, сигурно има файда.
Бе нека си влачат :D
 

Горе