SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense на Български!

hdm

New member
И така, най-накрая Гугъл пускат Адсенс за съдържание на Български :)
Информацията е от Еленко - www.eenk.com
 
Re: Adsense на Български!

Това е голяма крачка напред за webmaster-ите в България. Дано да от Google да не се подиграят с труда на българския страницоправец (хехе буквалното тълкование на webmaster) и да поставят добъра сума за клик и импресия.

Поздравления, доживяхме, амин!
 
Re: Adsense на Български!

Хич не ти е ясно как действа системата май ::)
 
Re: Adsense на Български!

Уважавам го Еленко, но... Първо в сайта на Гугъл все още няма официална информация.
В допълнение AdSense за търсене е на разположение и на арабски и български език. Тези езици не се поддържат за страниците на AdSense за съдържание.

Ако все пак е верно инфото и само в сайта не е отразено, се питам, при толкова прайваси и криене на кое и как, как аджеба Еленко получава достъп до все още неофициална информация? Ще има оставки в БГ офиса на адсенс ми се струва.
 
Re: Adsense на Български!

Еленко не може да бъде официален източник. Чекнах и на другите езици - БГ и арабски са само за търсене. Така че, предлгам да заформим колективен иск към Еленко за подвеждаща информация.
 
Re: Adsense на Български!

bgkulinar, Еленко е вътрешен с Google - разгледай му блога ;)

Малко тъпо от страна на google ;)
 
Re: Adsense на Български!

Атанас Янев каза:
bgkulinar, Еленко е вътрешен с Google - разгледай му блога ;)

Малко тъпо от страна на google ;)
Щом му знаем фамилията, значи не работи за тях. Щом не работи за тях, значи има информатор и има "изтичане" на информация.

@predpriemach,
Аз не оспорвам възможността да се генерира код за реклама на български, просто казвам, че няма официално потвърждение.
 
Re: Adsense на Български!

Той значи и Мат Кътс не бачка за Гугъл, щото аз му знам фамилията очевидно :nono:
 
Re: Adsense на Български!

bgkulinar, не отричам :)
Но какво се шашкаш?
Не знаеше ли, че Гугъл бачкат така? :)
 
Re: Adsense на Български!

май е крайно време за официален гугъл-бг блог, чрез който да се информира обществото.
 
Re: Adsense на Български!

Щом не работи за тях, значи има информатор и има "изтичане" на информация.

Няма изтичане, има отпускане на информация ;)
 
Re: Adsense на Български!

Мат Кътс е баш инженерът в Гугъл, неуправленския персонал не му се знае фамилията.

@Атанас Янев,
Ми, не, не знаех, че работят така, съмнявам се, че работят така и силно се съмнявам в САЩ информацията да изтича от журналисти. Питах т.нар Василена, ако ми даде задоволителн отговор, може би няма да се шашкам толкова.

Не знам дали разбираш какво имам предвид. Не може на цял свят да се отговаря уклончиво за всяко нещо свързано с продуктите им, а у нас такава информация да се разпространява по журналистически канали. А, бе, ще взема директно да запитам в централата...
 
Re: Adsense на Български!

Писал съм си мнението не един път в този форум за Google :)
За мен тези са адски несериозни и тъпи, буквално :)
Ако искат да ме цензурират, ако искат да ми банват сайтовете ;)

Василена нямам представа дали наистина съществува, или са 4-5 души, въртящи се с това име - по-склонен съм да вярвам второто :)
Но също така и най-вече вярвам на тъпите им автоматизирани мейли - ти или някой друг беше дал примерен код за auto respond :D
 
Re: Adsense на Български!

Атанас Янев каза:
Писал съм си мнението не един път в този форум за Google :)
За мен тези са адски несериозни и тъпи, буквално :)
Ако искат да ме цензурират, ако искат да ми банват сайтовете ;)

Василена нямам представа дали наистина съществува, или са 4-5 души, въртящи се с това име - по-склонен съм да вярвам второто :)
Но също така и най-вече вярвам на тъпите им автоматизирани мейли - ти или някой друг беше дал примерен код за auto respond :D
май на някой са му баннали adsense акаунта :)
 
Re: Adsense на Български!

логина на български не е от вчера
 

Горе