SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense на английски в български сайт

n00p

New member
Поддържам един сайт, в който има малко адсенс. Интересното е, че при посещаване на началната страница рекламите са само на английски въпреки че цялото съдържание в сайта е на български. При посещаване на поддиректория рекламите са на български и няма проблем. Някой може ли да обясни как да го оправя?
 
Re: AdSense на английски в български сайт

Трябва да използваш таргетирани секции в публикациите - т.е. секции о ткоито Google да определи какви реклами са подходящи за твоят сайт, а всичко друго извън секцията да бъде игнорирано.

Виж тук: 14 Трика, за да печелим повече от AdSense
 
Re: AdSense на английски в български сайт

При 1-2 цента на клик за реклами на български, не бих се оплаквал, ако ми показва рекламите на английски. ;)
 
Re: AdSense на английски в български сайт

Да и аз бих казал същото, радвай се.
 
Re: AdSense на английски в български сайт

да ама като са на английски а аудиторията е бг шанса да кликнат е малък. А и ако рекламите са на МФА
Напълно вярно. Пък и на МФА сайтовете кликовете им клонят също към единия цент.
 
Re: AdSense на английски в български сайт

Все си мисля, че един объркал се да кликне на англоезична реклама за 10 цента струва колкото 10 съзнателно кликнали на бг реклама... Въпросът е как да накараме останлите 90% да се объркат. ;D
 
Последно редактирано:
Re: AdSense на английски в български сайт

Моля, посетете нашите спонсори. Това помага на сайта да съществува
Шегувам се, разбира се.
 

Горе