SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense Allowed Sites

bgkulinar

Меринджей
Adsense Allowed Sites. Накратко, ако е включено, представлява защита срещу ползване на вашия адсенс код на сайтове извън посочените от Вас.
 
Re: Adsense Allowed Sites

Ако сложиш www. пред домейна, ще ограничиш до www. domain.com и ще изключиш domain.com и всички негови поддомейни.
 
Re: Adsense Allowed Sites

bgkulinar каза:
представлява защита срещу ползване на вашия адсенс код на сайтове извън посочените от Вас.

Как някой може да ти навреди по този начин?
 
Re: Adsense Allowed Sites

killerch0 каза:
bgkulinar каза:
представлява защита срещу ползване на вашия адсенс код на сайтове извън посочените от Вас.

Как някой може да ти навреди по този начин?

ти си дай ID-то да го сложа на едно порнажче и ще видиш :)
 
Re: Adsense Allowed Sites

Мда -- откакто навремето въведоха тая опция съм много щастлив... Работи даже прекалено добре :) Влизам днес и ме посреща адсенсът с надписа, че некой е показвал мои адове на неоторизирани сайтове. Гледам - 4 айпита на гугъл гватемала и едно на яхуу гватемала. Брех, къдя е тая Гватемала, бре? ;) Как да е - Г. ни пази дори и от самия себе си :D
 
Re: Adsense Allowed Sites

Гледам - 4 айпита на гугъл гватемала и едно на яхуу гватемала. Брех, къдя е тая Гватемала, бре? ;) Как да е - Г. ни пази дори и от самия себе си :D
Споко, сигурно става въпрос за кеширани резултати на сайта ти.
 
Re: Adsense Allowed Sites

Ами според мен това са някакви скраперски скриптове, които са копнали и адсенсе кода ти :)
 

Горе