SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense video units

Re: AdSense video units

Как да пробвам, като в моя профил не се показват тия видеу юнитс ??? ??? ???
Само трите са си: търсене, съдържание и рефернции. Прерових ги и трите да не е поменю ама ядец :cussing:
При теб показват ли се?
 
Re: AdSense video units

И при мен не се показват и линка в новината не можах да кликна. Написах отговор на автора да каже как се ползва това. Ще кажа, ако ми отговори.

И други хора не виждат промяна в акаунта си http://groups.google.com/group/adsense-help-basics/browse_thread/thread/3df89a5ad87e46ee
 
Re: AdSense video units

Пише, че мобайл сърч не е активен, за видеото нищо не пише. Явно е свързано не на какъв език са ти сайтовете, а на какъв адрес си получаваш чека :( Мисля че ще се сетят, че мислят в грешна посока и очаквам скоро да го пуснат за всички.
 
Re: AdSense video units

Брей и какво общо има къде си получавам чека ???
Нали мога да си имам сайт и на Хаваите :shrug:
Тия нещо много са се объркали :cussing: :cussing: :cussing:
Тая наща държава е толко омотана, че сички и навсякаде ни отритват, направо ми писна вече :cussing:

Не знам Вие какво ще кажете, ама аз предлагам да отворим една тема за тия неща - кога, къде някой е бил прецакан за това че е Българин
 
Re: AdSense video units

Това е офф топик, но да каже че не ме кефят теми колко ни е гадна държавата, много си е хубава. Ся че ни прецакват е друга тема, но в България имаш много възможности и най-важното можеш да се забавляваш!
 
Re: AdSense video units

Опаа
Не си ме разбрала правилно. Ако не ме кефеше държавата ни одавна да не съм тук. Исках да кажа точно, че много ни прецакват, за това беше и предложението ми :buttrock:
 
Re: AdSense video units

wowfan каза:
Е да, първо ще си ги пробват там. Много ясно, но въпросът е дали и кога ще стигнат до нас ???

Най-вероятно в момента тестват интереса.
 
Re: AdSense video units

Еми давайте да търсим Американски сайтове с видео юнитс и да кликаме по тях като луди :buttrock: :buttrock: :buttrock:
Може да си помислят, че интереса от България е голям и да ускорим процеса с внедряването им тук :shrug:
Аз мисля, че ако сложим видео юнитс ще си увеличим много приходите от адсенсе, щот народа пощурява като види клипче :friday:
 
Re: AdSense video units

Да ти кажа по едно време се въртяха доста клипове на един от юнитите ми. Не забелязах да има по-голям ЦТР. Вярно, че беше някаква торта, ама си беше клипче.
 

Горе