SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Amazon Associates

hristu

New member
Здравейте,

някой има ли опит с програмите на Амазон. Ще се радвам да споделите всякаква информация и съвети.
 
Re: Amazon Associates

Здрасти,

аз ги ползвам, при положение, че съм ги забутала на вътрешни страници правят по 10-15 продажби на месец. Като пари е много ниско 5-15$ на месец (4% и ако направиш над 4-5 продажби се кача на 6%), обаче ме кефят за тестове какво се продава.

А и Амазон е марка и хората имат доверие да пазаруват от там. Примерно един клиент си беше купил 10 чифта чорапи (няма нищо общо с темата на сайта ми).

Най-много се продават DVD и книги, което едва ли е изненада.

Според мен може да се направи сайт оптимизран по хиляди лонг тейл сърчове за продукти и да се забрави за него, той ще си продава и ще си прави по няколко стотин долара на месец. Обаче нямам време да се занимавам с това, но ако имаш ще е супер.

Преди няколко седмици правих проучване и видях, че има не добре заета ниша за дрехи за дебели жени, и други видоведе дрехи имаше търсене. Само да се внимава с дрехите. защото имат висок процент return и съответно не се печели комисионна.

Понякога ми се иска да си имам 2 негърчета да правят контент по поръчка и ако може и да го качат онлайн, има да си рисърчвам не заети ниши ... сигурно ще се отегча на втората седмица, но е факт че има много свободни ниши, все още!
 
Re: Amazon Associates

Руми,
аз съм много добро негърче ако става дума за амазон :) ако искаш можем да се комбинираме.

Ицо,
аз ползвам амазон от около 2 години. не мога да кажа че се печели много ама и не се престаравам де. Мога да кажа че съм на ... лека печалба там. Ако имаш по-специфични въпроси метни ми едно ЛС или си дай ицкю-то или скайп
 

Горе