SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Backlinks update

Re: Backlinks update

Радост неземна. Ударих PR3 днес ;D

Доста странен ъпдейт беше...
 
Re: Backlinks update

Хи-хи, току-що проверих- 4 :)
И другия сайт от 3 е скочил на 4. Перфектно просто ;D
 
Re: Backlinks update

Искам да споделя някой наблюдения и да се похваля и аз със PR4 та моите наблюдения са ,че може да скочиш от пр0 на пр4 за 5 месеца другото е ,че всичките ми страници са с различен ПР това е нормално някои от тях са на 2 дни :)
главната идея според мен на вдигането на ПР е на индекса никакви линкове към други страници а на другите страници линковете към други сайтове които от своя страна имат линк към индекса ти :) ако твоите страници са 5000 вътрешни и имат линк към индекса ти и отделно има 20 сайта които са с добър ПР и сочат индекса ти то....гуугъл ще оцени това предполагам . Отново повтарям .Не се стремете към ПР а към посетители :) Гуугъл не гледа PR и едно от най-важните неща според мен за определяне на пр е гуугъл вижда какво кликат потребителите от това което е дал той като резултати .Хайде стига ,че се отплеснах :)
 
Re: Backlinks update

едно от най-важните неща според мен за определяне на пр е гуугъл вижда какво кликат потребителите от това което е дал той като резултати
това не го разбрах :)
 
Re: Backlinks update

Здравейте,
Аз вчера бях много изненадан, като видях, че моята страница вече има ранг 5! Наистина не го очаквах и ми дойде много добре в края на изморителния ден.

И според мен Google по някакъв начин следят това кой на коя връзка щрака. Нямам време да огледам кода, но определено това кой и колко пъти и при какви търсения щрака на теб има значение.
 
Re: Backlinks update

Със сигурност следят поведението на потребителите. Не само в SERPs. До колко го ползват като фактор за класиране е вече друг въпрос, който мисля че няма лесен отговор.
 
Re: Backlinks update

Това съм го поствал вече за заблудите относно ПР не са само линковете към сайта ти това съм се убедил
а и сайт с ПР3 може да направиш и за месец даже в моя случай за 20 дни
Myth #1: The Higher Your Google PageRank (PR), the Higher You'll be in the Search Results Listing
това е първия мит и този който ги прочете 10 мита ще се запита дали наистина има значение тоя ПР и още много неща
Myth #2: The Google Toolbar will List Your Actual PageRank
Myth # 3: PageRank is a Value Based on the Number of Incoming Links to Your Site
Myth # 4: Searching for Incoming Links on Google Using "link:" will Show you all Your Backwards Links
Myth #5: Being Listed in the Open Directory Project Gives you a Special PageRank Bonus
Myth #6: Being Listed in Yahoo! Gives you a Special PageRank Bonus
Myth #7: Google Uses Meta Tags to Rank Your Site
Myth #8: Google Will Not Index Dynamic Pages
Myth # 9: Google Will Not List Your Site, or Penalize it, if you use Popups
Myth # 10: Google will Penalize you if You're Linked to by a Link Farm
ПР-а е замислен преди време и идеята му е била всеки сайт да се издига според това дали е полезен или не като гласуването става с линк към него ,но както виждаме продажба на линкове и други такива спам и бам и не знам какви още неща са опорочили началния замисъл на ПР-а
Затова да си гледаме сайтовете да изнемогват от посетители пък ,че сме с 0 ПР нема проблеми
и нека да направим сайтове като vbox7 който до ония ден беше с 0 пр а сега е с 6
http://www.sitepoint.com/article/top-10-google-myths-revealed тук слагам за 2ри път
линк към сайта със 10 мита .
Ако някой намери нещо с което да обори тезата ми че няма смисъл от борба на всяка цена за висок ПР ще му благодаря ужасно и ще му дам линк от сайт с ПР3 и ПР4 фор фрее ;)
 
Re: Backlinks update

PR ot 0 до 3 без да имам и един сайт да е линкнат към моя единствено другия ми сайт беше линкнат към него и беше регистриран в дир гювеча и йес.бг май е сайта съм го направил на 23 декември 2006 и ония ден е вече с пр3 http://snimki.princrease.com и между-другото искам да отбележа ,че не всички сайтове за показване на ПР показват актуалното ниво проверих на доста сайтове няма грешка пр3 и гугъл тулбара толкова показва .Ако някой знае най-сигурния сайт за проверка би трябвало да е гугъл но... не съм намирал в резултатите сайт на гугъл .
 
Re: Backlinks update

PR3 лесно се стига, но нагоре е доста по-трудно. Интересно ми е защо при проверка без www. ми е 0 а с www.mydomain... ми е 3... Според мен не би трябвало да има разлика
 
Re: Backlinks update

Ако някой намери нещо с което да обори тезата ми че няма смисъл от борба на всяка цена за висок ПР ще му благодаря ужасно и ще му дам линк от сайт с ПР3 и ПР4 фор фрее
Продавам линкове тук http://www.text-link-ads.com/ Колкото е по-висок пр, толкова е по-добра цената на линка.

Мисля че заслужих ПР3 и ПР4 фор фрее. Да ти изпратя ли информация за сайта ми? ;D
 
Re: Backlinks update

Да можеш да си сложиш линк сам давам реални линкове като си добавиш сайта без никакъв редирект .
всеки който ми е помогнал и иска да трупа ПР от моя сайт който е с ПР4 моля да си слага сайта на моя и така да трупа ПР и пари на мой гръб http://www.bganzeige.de/usefullsites/addsite.php само някой искам да ми покаже чек от тия на който продава линковете .А за това че ПР е 0 на без www и при мен е така без www e 0
 
Re: Backlinks update

misli 4e si prav 4e niama goliamo znachenie PR za klasiraneto na daden sait moiat sait beshe s PR0 sega e s PR4 i poziciata mu v google e sashtata kato i predi sahto taka saitove s po malko linkove ot moia se klasirat mnogo po napred zashto ?prodaljavam da tarsia otgovori
 
Re: Backlinks update

Сайта ти е в sandbox.
The Sandbox Effect is the theory that websites with newly-registered domains are placed in a sandbox (holding area) in the indexes of Google until such time is deemed appropriate before a ranking can commence. Webmasters have noticed that their site will only show for keywords that are not competitive.
 

Горе