SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.bg регистрация проблем

Butch

New member
Изчетох всички теми от последната година и почвам да си мисля, че има някакъв бъг. Първи .bg домейн ми е само заради 21к входящи линка, които има искам да го взема.

При справка Информацията за домейна си е моята - REGISTRANT, ADMINISTRATIVE CONTACT etc - Получих мейла с pdf-a. Смених DNS-ите.

Пробвам да платя. Имам регистрация без YEП. Отивам на плащане - Създаване на проформа-фактура по заявка за регистрация на домейни

Пиша каквото трябва и влизам Избор на домейни и услуги

Пак моето инфо си е там и отдолу пише: Домейни, за които НЕ могат да се плащат услуги: т.е домейнът, който се опитвам да платя.

registere.jpg


Цъкам на Към Плащане и ме редиректва към предната страница, където мога само да се логна пак и да видя горната снимка.

Фактура не се създава, като проверявам. Къде греша или трябва да изчакам още? Писмото получих преди 3 дни.
 
Последно редактирано:
Re: .bg регистрация проблем

Трябва първо да потвърдиш самоличността си, като се подпишеш на pdf-фа, без УЕП, трябва или на място в някой от офисите им или трябва с куриер да им изпратиш документа, след което ти разрешават плащане и тогава можеш да плащаш. Най-добре погледни какви са стъпките в документацията, явно не си им обърнал внимание.
 
Re: .bg регистрация проблем

Те ти пращат някаква заявка, която ти трябва да попълниш и да им я пратиш по обикновената поща или да я подпишеш в техен офис. Ако ще я пращаш по пощата искат да е заверен от някой нотариус и едва след това можеш да платиш... :)
 
Re: .bg регистрация проблем

Ако не си направил регистрацията с електронния подпис вече е късно. Сега разпечати заявката, която си получил по мейла. Ако си фирма подпечатвай и изпращай. Ако си физическо лице мини и завери подписа си пред нотариус.
Ако си в София или Варна иди в офисите на място. Ако си в прованса изпрати документите направо в офиса във Варна.

След това конфигурирай домейна.

Чак тогава може да платиш.
 
Re: .bg регистрация проблем

Нямаш лице за финансов контакт, което се прави чрез конфигурацията и затова не можеш да си изгенерираш проформа фактура.

Пиши на лични кой е домейнът, че ми е интересно.
 
Re: .bg регистрация проблем

Ясно. Благодаря на всички за включването. Мислех, че тези бумащини са след това.
 
Re: .bg регистрация проблем

Мислех, че тези бумащини са след това.
Докато правиш заявката те пита Приключи с конфигурация или без конфигурация. Вторият вариант е по-куц.
 

Горе