SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

bg сайт със Sitelinks

Re: bg сайт със Sitelinks

Аз не мога да има хвана логиката на СЛ. Имам сайт с ПР2 и много малко трафик от Гугъл, който си има СЛ, имам и сайт с ПР4, на който 90% от трафика е от Гугъл, който няма СЛ и друг с ПР4, който пък има 8 СЛ.

Обяснението на Battery, май най ми допада.
 
Re: bg сайт със Sitelinks

е то цаката да имаш сайтлинкс по ключова дума, а не по името на сайта ти ... по куул е някво такова :D
Особено когато ключовата дума съвпада с името на сайта:p
 
Re: bg сайт със Sitelinks

Sitelinks are additional links Google sometimes generates from site contents in order to help users navigate your site. Google generates these sitelinks periodically from your site's contents.

Гъзарско е :). Щом имаш сайтлинкс, е ясно че Гъгл харесва сайта ти и ако имаш сайтлинкс за хубава ключова шанса да те посетят скача на 100% :)

http://www.google.bg/search?q=Клипове

Няма как да не цъкнеш на Вбокса и да не заевеш всички резултати надоло.

Относно услеснената навигацията... много често ми се налага да търся някакъв софтуер, при което ми излиза сайта на производителя със сайтлинкс, като някой от тях е Download, при което отивам директно там и свалям, без да си губя времето да навигирам из други страници.
 
Последно редактирано:
Re: bg сайт със Sitelinks

Само не разбирам защо много сайтове имат сайтлинкс по дума на латиница, а на кирилица нямат. Например ние по Монтана нямаме, a по Montana имаме. Не че има значение и така и иначе сме все на първа позиция
 
Re: bg сайт със Sitelinks

офф да бе.. и аз имам.. mqsto.com и имам само на кирилица
 

Горе