SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bing индексира ли ви страниците?

Re: За: Bing индексира ли ви страниците?

Re: За: Bing индексира ли ви страниците?

Много рядко някои би използвал Bing при търсене, губене на ресурс време е само мисълта за тази търсачка.

bing1.jpg

Я пак...кво викаш? :party:
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Даа, братята американци си го уважават и си го ползват доста БИНГа. За един от сайтовете ми имам органични влизания от Бинг повече от Гугъл. Над 90 процента от Щатите де.
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Те янките са толкова тъпи, че не могат да си сменят търсачката по дефолт на интернет експлорера. Затова търсят с Bing :)
 
  • Like
Реакции: Alf
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Не ми пука яху, бинг ли е, гугъл ли е...важното е музиката да свири...:levski:
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Те янките са толкова тъпи, че не могат да си сменят търсачката по дефолт на интернет експлорера. Затова търсят с Bing :)
+1 даже ще си го запиша в Toolbarа
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Без значение от къде идва потребителя, щом вдига CTR-а ще сте доволни. Ако някой пусне affiliate за ориз, ще се радвате и на трафика от Baidu даже....
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Я в следствие на темата тук какво открих :)

Имам сайт, чиято заглавна страница бе забърсана от пингивна (но вътрешните не). За пръв път имам сайт на български език, чийто трафик идва основно от Бинг. Но статистиката за потребителите идващи от там не е много хубава.
search.jpg
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Те янките са толкова тъпи, че не могат да си сменят търсачката по дефолт на интернет експлорера. Затова търсят с Bing :)
Което в същност е много добре защото от както съм яко накълван от пингвина, Бинга ми държи едно добро ниво на посетители с общо взето високо cpc.
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Този скрийн, който показах аз е ударен от Панда сайт. Явно всички ударени от животните намираме добър приятел в лицето на конкуренцията на гугъл, което си е добре - да живее диверсификацията.
 
За: Re: Bing индексира ли ви страниците?

За: Re: Bing индексира ли ви страниците?

Този скрийн, който показах аз е ударен от Панда сайт. Явно всички ударени от животните намираме добър приятел в лицето на конкуренцията на гугъл, което си е добре - да живее диверсификацията.

Взимаш поръчка за SEO и те удрят пингвините.
План А: извиняваш се на клиента и му връщаш парите + малко AdWords за твоя сметка (в живота не всичко е събиране).
План B: започваш да му обясняваш колко са велики от Bing и как е загубил хиляди лева от пропуснати клиенти и колко си добронамерен да направиш оптимизация за търсачката на световния иноватор и меценат Бил Гейц for free.
План C: предлагаш и други оптимизации за search.babylon.com.
 
Последно редактирано:
За: Re: Bing индексира ли ви страниците?

За: Re: Bing индексира ли ви страниците?

Те янките са толкова тъпи, че не могат да си сменят търсачката по дефолт на интернет експлорера. Затова търсят с Bing :)

Агхмм, гкхм... добре, че каза, че може да стане това, че ми писна от тоя бинг хахаха. ФФ ми рестартва компа(?!) и го зае**х.
 

Горе