SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

blogroll в sidebar на wordpress

bgkulinar

Меринджей
Направих така, че sidebar да се показва във вътрешните страници на wordpress, но не ми показва блогрола. Някой (или Наско) да подскаже защо, моля.
 
Re: blogroll в sidebar на wordpress

аз доста си падам по дефаултни темплйети ама кубрик е вече доста демоде
смисъл да ползваш дефолтния темплейт на софтуер си е оригинално но не и когато стане доста прекалено популярен

колкото в конкретика по темата няколко пъти съм се опитвал да вкарам навигацията на въпросния яйца... кубрик, винаги набързо и никога сполучливо, нещо не ми се отдава сериозност

в заключение, ползвай го ас ис, или си намери друг шаблон ;)
 
Re: blogroll в sidebar на wordpress

Реших да си спестя действията по добавяне на нова тема, но май ще трябва да отделя време и за това. Мерси.
 
Re: blogroll в sidebar на wordpress

Благодарско на Илиански за подсказката. Та на дифолтната тема отивате на vashdomain.com//wp-admin/theme-editor.php?file=wp-content/themes/default/sidebar.php&theme=WordPress+Default намирате
Код:
<?php /* If this is the frontpage */ if ( is_home() || is_page() ) { ?>
и го изкоментирвате/затривате,

намирате
Код:
<?php } ?>
и го изкоментирвате/затривате. След което записвате промените и имате блогрол на всяка страница.
 
Re: blogroll в sidebar на wordpress

Само да допълня че Blogroll-a и всяка друга дивотия по сайдбара се редактират динамично с Widget Editor-a на wp :)
Намира се в същата категория в която и страниците за ръчно едитване на файловете, както и тази за избиране на коя тема да ползваш :p
 

Горе