SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bulsatcom vs Blizoo

Re: Bulsatcom vs Blizoo

Айде и аз да питам - Гоце Делчев?
Предварително благодаря.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

"Гоце Делчев?" въпрос ли е? И какво трябва да означава?

- Кой от тях има покритие там?
- Кой от тях има по-добър нет там?
- Кой от тях има по-добра ТВ там?
- кой от тях препоръчвате там?

Предварително "моля" :)
и т.н., и т.н...
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

"Гоце Делчев?" въпрос ли е? И какво трябва да означава?

- Кой от тях има покритие там?
- Кой от тях има по-добър нет там?
- Кой от тях има по-добра ТВ там?
- кой от тях препоръчвате там?

Предварително "моля" :)
и т.н., и т.н...

Какъв интернет ще ми препоръчате за там.
- Мтел
- Булсат
- Близу
- Някой локален
- ...

Предварително благодаря още един път
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Kobreti -какви са тези реклами на нет1 при тема булсат вс близу :)
както и да е .

Ето това са тестовете ми през булсатком , София кв.Младост 1 оптика до дома :









Супер доволен съм. от 5 месеца съм им клиент на интернет.
По добър интернет не съм имал при никой друг.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Въпреки че съм голям футболен фен и булсат нямаше мач който да не дават, съм твърдо зад мегалан за цифрова. Много по-хубава картина, а и ги няма смущенията при дъжд и сняг. Интернета ми беше на powernet и миналия месец ми го спираха към 5-6 пъти, като единия път за 3 дни и побеснях, защото дори си бяха изключили телефоните. Спорен мен след като плащаш дадена услуга и тя бъде спряна, трябва да можеш да се свържеш със съпорта. След разправиите с интернета подписах договор с мегалан за интернет и цифрова и съм на най-добрия възможен пакет и съм повече от доволен от качество и цена. Техниците им влизат с калцуни всичко чисто оставят, помолих ги стария кабел да ми го кримпнат, понеже нямам клещи та дадоха и 2 рж-та и направиха 30 метра крос-овър кабел, без дори да възразят или да негодуват. На другия ден операторка ми звъни да ме пита дали са били с калци и дали съм доволен, абе всичко е на ниво. За сега съм много възхитен от тях.
 

Горе