SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Clickbank работи вече и с българи

bgkulinar

Меринджей
Clickbank (aff link) работи вече и с българи. Повече за инфо.

Не съм позлвал програмата, но познавам съфорумки :), които са доволни от нея.

Ще споделя повече впечатления като понатрупам опит. Иначе новината е важна за българските уебмастъри.
 
Re: Clickbank работи вече и с българи

От кога чакам да видя линкове с hop в бг форум ...
 
Re: Clickbank работи вече и с българи

Записах се.

Някой продавал ли е нещо през тях?

Имам един ebook, дето ще пускам - ако някой се е занимавал - нека ми пусне едно PM, че нещо не ми се открива колелото ;)
 
Re: Clickbank работи вече и с българи

Еми да ни е честито. Само трябва леко да се поразцъка акаунта за да се види по-подробно какво предлага като опции. Всички вече имаме акаунти предполагам. Аз лично ще цъкам с реферал програмата им. Успехи и много продажби по случай приемането ни от ClickBank. :)
 
Re: Clickbank работи вече и с българи

За кулинарния на на английски. Не си давам много зор да ги рекламирам, но имам банер на три техни продукта - а продажби - доста слаби.
 
Re: Clickbank работи вече и с българи

Да продаваш продукти на английски на БГ сайт? Питай Флашер-а. Той пусна сайт с продукти на Амазон.
 

Горе