SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.com/net/org/info за 1$

Re: .com/net/org/info за 1$

абе кво им е работното време на тез идиоти
:) набутах се един безплатен телефонен разговор :)

към колко да им звънна че да има хора на линия :)
Please contact us directly at Mon-Fri 8am-5pm ET or Sat-Sun 9am-5pm ET

То си пише в имела: EST :)

Говорих с тях и ми казаха, че няма проблем да се регистрират и 100 домейна, стига да имам 100 карти.
 
Последно редактирано:
Re: .com/net/org/info за 1$

незнам на къв език си говорил :) но аз имам 17 домейна няма как да ми искат 17 карти при положение че съм платил с paypal днес ще им звънна да им кажа че съм красив :)
и да ги питам колко още мога да купя
 
Re: .com/net/org/info за 1$

За всеки домейн ли трябва да им звъним? Аз единия за който им се обадих гледам са го оправили,но на акаунта на първият който регистрирах при тях още ми стои съобщение че напират да се чуем :)

Немога ли примерно на 5 домейна да им звъня и да им ги казвам всичките :)
 
Re: .com/net/org/info за 1$

В момента там е "6:42:51 AM" :)

Промоцията ясно си казва: по един домейн на карта, ако някой успее да направи повече с една карта: честито!
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Промоцията важи ли за трансфер на домейн?

А за акаунтите просто като регистрирам и не се логвам преди това и то ми прави нов акаунт,иначе би трябвало в един да няма проблем да са.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

В момента там е "6:42:51 AM" :)

Промоцията ясно си казва: по един домейн на карта, ако някой успее да направи повече с една карта: честито!

намерих че мога слагам повече от един часовник на win7
странно но на еast time Ми показва че е 6:15 в момента а не 7:15 както казваш ти
 
Re: .com/net/org/info за 1$

При всеки чекаут се създава един акаунт с колкото домейна са купени наведнъж при транзакцията. Аз имам два домейна при тях от преди промоцията и те са на един акаунт. Следващият път като им се обадя ще ги питам дали може да се обединят акаунтите.

За времето: тука.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

ем да де аз от там ги купувам първо купих 2-3 след това през ацц-то добавих и други като плащането беше през paypal и не е имало проблем днес ми писаха да им звънна и ще го направя да видим какво ще си говорим
някой ако е звънял да каже какво го питат и прочие
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Телефона койото са дали е на съпорта им той ще те пита с какво може да ти помогне просто му казваш че искаш да удостовериш акаунта си и дотам.Аз бях нагласил картата ми която е регистрирана в Пейпал,но не беше нужно.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Мен ме питаха за името на домейна, ама аз им казах "reference ID", че по-лесно. За верификация ме питаха за... името ми ;)

Мен ме караха да им спелувам домейна :) Интересно как това удостоверява,че съм аз и картата е моя ?
 
Re: .com/net/org/info за 1$

В момента там е "6:42:51 AM" :)

Промоцията ясно си казва: по един домейн на карта, ако някой успее да направи повече с една карта: честито!

намерих че мога слагам повече от един часовник на win7
странно но на еast time Ми показва че е 6:15 в момента а не 7:15 както казваш ти

ET се дели на EST и EDT (Standart и Dayligh saving), като има зони, които не ползват дейлайт сейвинг тайм и при тях си е EST. щом обаче е написано ET би трябвало да означава, че важи правилото за daylight saving time и в момента времето се гледа по EDT. Точно на този линк, който u-bahn постна с малки букви под големия часовник пише и времето по EDT.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

така тъкмо говорих с тях
поискаха да им кажа само номера на една от транзакциите и казаха че всичко е ок вече
не видях никакъв смисъл тъй като ги питах къде да видя :) номера
в техния панел дефакто всеки представящ се за мен закупил домейните от тях ще има :) достъп до този номер
но щом казаха че е ок :) къв е проблема

а да обадих им се пак да ги попитам за всеки домейн ли трябва да им звъня казаха че ако са под един акунт не било нужно
 
Re: .com/net/org/info за 1$

@freak:
те ли ти върнаха писмо да им звъннеш, след като им прати майл защо е необходимо да се верифицира картата? (а на кой майл им писа?)

При мен ми седи съобщение в контрол панел, че трябва да си верифицирам картата.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

аз съм плащал с Paypal и получих някво писмо искаме копие на карта до 2 дни
писах си с тях в чата и ми казаха да пиша на billing@netfirms.com като на това попитах защо им е карта при плащане с paypal снощи получих отговор да им се обадя и това беше
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Вчера свършиха евтините домейни. Който взел, взел, сега са на $3.99, обаче дават хостинг за $20 за първата година, ако купиш домейн на тази цена -- това за който търсеше евтин хостинг в една тема тук:
http://www.netfirms.com/web-hosting/


И условието домейн/карта остава :mad:

едит за хостинга: една база данни, не благодаря :S
 
Последно редактирано:
Re: .com/net/org/info за 1$

Някой може ли да ми обясни каква е логиката на това нещо, за всеки домейн да се иска отделна кредитна карта?! Може да има, но аз просто не мога да го проумея.
Единственото, което ми идва на акъла е цялата идея да е да се натрупа база от данни с номера на кредитни карти, или част от номера. И примерно с друга компания да съберат останалата част на номерата на кредитните карти или нещо такова :). Няква супер далавера ми изглежда.

EDIT: А сега ми дойде на акъла, че може би просто целта е да не се купуват много от един човек :p.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

абе не искат за домейн карта

колега не си влиза в профила като купува домейните и затова му искат нова карта
неможе да има 5 ацц-та с една карта
ако си влезе в контрол панела на акаунта там има опция за купуване от там ако ги купува може с 1 карта
 

Горе