SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.com/net/org/info за 1$

Re: .com/net/org/info за 1$

Платих с PayPal, защо тези тиквеници искат да им звъня? Нямам такова намерение. Домейна работи и не виждам, какво още искат???
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Ами аз взех два домейна на два различни профила и всичко е ОК. Получих писмо да изпратя копие на картата но нямам желание, и гледам и в двата профила няма вече предупреждението и всичко е наред. Не зная защо...
 
Re: .com/net/org/info за 1$

при мен искаха да ми потвърдя billing адреса си. 2 минути телефонно обаждане и сме готови!
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Във FB страницата им пише, че тези домейни, вече са "изчерпани", но имат промо код за 4$.
 
Re: .com/net/org/info за 1$

След като 15 пъти им писах, че нямам намерение да им звъня, нито да им пращам каквото и да било, получих мейл с текст: The account has been approved.
Явно пробват, ако мине!
 
Re: .com/net/org/info за 1$

След като 15 пъти им писах, че нямам намерение да им звъня, нито да им пращам каквото и да било, получих мейл с текст: The account has been approved.
Явно пробват, ако мине!

Домейна е регистриран на твое име така или иначе,
имаш си код за трансвер и всичко, лично аз ще си местна до 2 месеца всичките по-важни домейнчета при друг провайдър. ;)

Относно активациите и т.н. при мен достъпа си е пълен въпреки че получих емайлите там за верификейшъна, за момента обаче не смятам да си давам зор с тях... Платил съм си, домейна си се води на мое име, ако напънат вече и без това имам безплатни минути на фирмения телефон за оползотворяване... :D

Едит: Пък и промоцията след като е свършила, и те ме съмнява толкова да се занимават... :>
 
Re: .com/net/org/info за 1$

За съжаление промоцията е завършила но всеки един който има одобрен акаунт може да се сдобие с домейн за 4$, без никакви глупости като одобрение и т.н
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Токущо получих мейл:
Netfirms, Inc. just sent you a refund

Netfirms, Inc. just sent you a full refund of $1.00 USD for your purchase. If you have any questions about this refund, please contact Netfirms, Inc..
The refund will go to the card you paid with.

Забравих да потвърдя един от акаунтите и домейна замина...
 
Re: .com/net/org/info за 1$

Ами на мен register.com така ми взеха един.Надявам се да го пуснат отново в продажба и да може да се вземе(явно вече на по-висока цена)
Да вземем да им драснем по едно писамце, а? :)
 

Горе