SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

I

interfena

Guest
Темата да се изтрие , повече няма да пиша в този безмислен форум..
 
Последно редактирано:
Re: CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

Темата да се изтрие , повече няма да пиша в този безмислен форум..
 
Последно редактирано:
Re: CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

Както nsbp каза правилата са правила за да се спазват от всички над мен пишат на маймуница а бан ? - няма !
Да разправа глупостите си на някой друг.... да ми изтрие профила искам...
както на много други хора.. този форум след 1 година ще си останат
4-5 спамера които ще си говорат как сайтовете им изкарват по 100 $ от адсенсе и са доволни... успех им пожелавам.
 
Re: CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

Както nsbp каза правилата са правила за да се спазват от всички над мен пишат на маймуница а бан ? - няма !
Да разправа глупостите си на някой друг.... да ми изтрие профила искам...
както на много други хора.. този форум след 1 година ще си останат
4-5 спамера които ще си говорат как сайтовете им изкарват по 100 $ от адсенсе и са доволни... успех им пожелавам.

Ооо просветителю, благодарим ти, че ни научи как да забогатеем от анкети, капча и какво ли не друго :)
Аз понеже също имам форум, такива като теб като съм ги банвал и те все такива прогнози правеха :), не виждам на някоя от тях да се е сбъднала.
 
Re: CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

Ооо просветителю, благодарим ти, че ни научи как да забогатеем от анкети, капча и какво ли не друго :)
Аз понеже също имам форум, такива като теб като съм ги банвал и те все такива прогнози правеха :), не виждам на някоя от тях да се е сбъднала.

Чакай-чакай, може би по-дългосрочна е прогноза :D
 
Re: CpaLead - Най ефективния начин за правене на $

Форуми бол, интернет е свободно пространство /може да се поспори/
Който не иска да пише, да не пише :) Ако иска да ходи, да ходи където си ще... ;D
А за на Иво форума, то като няма друг добър БГ сайт и форум за Джумла, какво да правим - ще слушкаме я :D
 

Горе