SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Easytrader - отчайващо положение

M

mvmrik

Guest
На един сайт имам реклами и на easy и на google, които се ротират на едни и същи места и ето резултата, който видях днес, защото одавна не бях влизал в easy да гледам статистиката. След като видях сега се уплаших. От началото на месеца до сега: easy - среден CTR - 0.15, google CTR - 1.5. Печалба от началото на месеца до сега easy - 22лв, google - около 100лв.
То излиза че ако бях само на google сега щях да имам 200лв, а имам 122лв. Май е най-добре да разкарам easytrader - вие как мислите.
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

И двете имат силни и слаби страни.. Така че всичко е до тестване и да си решавате сами :)
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

И двете имат силни и слаби страни.. Така че всичко е до тестване и да си решавате сами :)

Незнам коя им е силната страна на easytrader, но аз предпочитам да печеля повече, отколкото по-малко. Има ли въобще някой тук във форума, който да печели от тях повече, отколкото от google?
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

Ето ти една силна страна - имам сайт на които рекламата от Гугал ще бъде веднага банната... + Това ако имаш късмет да влезеш в някои от групите им мн по лесно се печелят рекламодатели така.. Така че както казах и двете имат и полужителни и отрицателни страни! Щом си тествал на някой сайт и от Гугал печелиш повече - окей слагай само на Гугал и си печели.. лошо няма :) Но не давай такива крайни мнения.. :)
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

познавам човек, който твърди че по-добре му се случват нещата. Сайта е mamita-bg.com и форума към него. Ако искаш разгледай. Не че печели нещо кой знае какво, но твърдеше, че от adsense приходите са доста по-малко (поне при този сайт)
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

Махай ги и не се сещай повече за тях, аз даже прежалвам вече изкараните пари в акаунта, към 30 лв са, за да взема 50 колкото е минимума сигурно ще трябва още една година да им правя по сумати импрезии на ден, за по 5 лв на месец да бях пуснал пространствата да съм 10 пъти напред :)
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

И двете имат смисъл защото създаваш повече рекламни полета и възможности на портебителите на сайта да срещат подходящата реклама за тях. пак гоогле за обраничени само 3 реклами полета
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

Ограничени са до 3 рекламни полета, но може да се компинират с текстови връзки и става. В http://bglady.net точно така съм го направил, само на google са рекламите, а са 5.
 
Re: Easytrader - отчайващо положение

То излиза че ако бях само на google сега щях да имам 200лв, а имам 122лв. Май е най-добре да разкарам easytrader - вие как мислите.
Не е точно така. Като показваш на един човек различни типове реклама, шансът да кликне е по-голяма. Ако показваш само адсенс, ще паднат и приходите.

Има ли въобще някой тук във форума, който да печели от тях повече, отколкото от google?
Има.
 

Горе