SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

easytrader.bg

Re: easytrader.bg

Прочетох темата и ми стана интересна.

Какво излиза, че в България скоро време едва ли ще се печели от тези програми.

Ако в България има 100 000 интернет потребители, то повече от половината са с еднакви IP-та.

И с блокирането на IP, ами блокирват или получават клик от 123.64.46.* и останалите в мрежата са аут?

Тези програми изкарват хората по-малко от действителността. Обратното е пък с импресиите...
Според мен трябва да се търси някакво средно и справедливо решение. Калкулиране на посетители, импресии и таргетиране.
 
Re: easytrader.bg

newager каза:
И с блокирането на IP, ами блокирват или получават клик от 123.64.46.* и останалите в мрежата са аут?
Не, аут са всички 123.64.46.64, например. Едва ли се блокира цял рейндж.

Познавам хора, които печелят от афилиейт, но е нужно време и търпение.
 
Re: easytrader.bg

flasher каза:
Атанас Янев каза:
.....

За Neogen призовавам да не говорим в този форум :D
...

защо ?

Не знам какво визира човека, но мен ми правят впечатление следните нИща:

- Като отворя neogen.bg ми засичат троянски кон поради IE5.

- другото е това "видиу". ;D Спичили двиестаипитдисиет евро.
 
Re: easytrader.bg

От доста време се опитвам да ме одобрят за реклама в изи трейдър ,но уви - с неуспех.... Макар ,че покривам всички изисквания написани в началото на тази тема :confused:
 
Re: easytrader.bg

И аз ги мъча от доста време, но не ме искта. Има ли тук някой с връзки? Ще платим комисионна :)
 

Горе