SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

EU домейн от Godaddy

Re: EU домейн от Godaddy

Таксата е 80 долара. Не вярвам експирясалите в БГ да се подновяват с много по-ниска такса

Таксата е една и съща и се задава от регистъра. Друг е въпросът дали регистраторът не начислява печалба и от там.

Като допълнение ще добавя. че т.нар. масово подновяване дава много добри цени, нещо, което нито един БГ риселър не предлага. Но вие продължавайте да плащате по 15 лв на година за .ком, а аз ще купувам и подновявам по 10 ;). Да не говорим за голямата отстъпка (над 50%), ако реша да купя ком, нет, биз, орг и т.н. на куп.

При купуване/прехвърляне/подновяване на над 100 домейна и при нас се получават подобни цени, не само в чужбина. ;)
 
Re: EU домейн от Godaddy

Благодаря за червената репутация, да ви се връща двойно ;).

Regia, булк при татенцата е от 6 домейна нагоре.
 
Re: EU домейн от Godaddy

Сигурен ли си?
Ние имаме на практика директен достъп до EURid и свободно можем да редактираме каквото пожелаем по контактите, без такса и без домейнът да се удължава.

Да сигурен съм, или поне ENOM така се оправдават...ето цитат от тях:

Due to .EU policies, any modifications to the "Organization", "First Name" or "Last Name" fields will require a trade. Similar to a transfer, a trade requires a one year renewal of the domain along with an email confirmation for the request. Renewal rates will apply.

За директен реселър на EURid не съм наясно как стоят условията, но предполагам, че са доста по-добри от това. За сега сме длъжни да се съобарзяваме с това, което налагат ENOM Inc или другите регистратори, които ползваме.

Предполагам, че и GoDaddy оправдават подобна такса по същия начин, а дали е печалба,... само те си знаят.
 
Re: EU домейн от Godaddy

.EU Domain Name Change Registration Information - (1) $19.99


Това ми изскочи в потребителската кошница след променята на инфо по .eu домейн.
Интересното е, че не ми направи впечатление някъде да ме предупреди за тази такса...
 
Re: EU домейн от Godaddy

.EU Domain Name Change Registration Information - (1) $19.99


Това ми изскочи в потребителската кошница след променята на инфо по .eu домейн.
Интересното е, че не ми направи впечатление някъде да ме предупреди за тази такса...

А цената, която евентуално плащат от GoDaddy на EURid за подобно нещо е 4 евро.
 
Re: EU домейн от Godaddy

А за Internet.BS някой нещо да каже,цените са доста добри + free whois protection?
 

Горе