SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google - Локални бизнес резултати

Re: Google - Локални бизнес резултати

И на мен като на всички вас ми е интересно на какво още се дължи (освен на името на фирмата ми). Как според вас става това?
На качествените ревюта :).
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

Аз си добавих сайта лично в гугъл места, преди това голден пейджес ми искаха 150 лева за 6 месеца да седял там на картата.

Ето го Салони за красота Лорен , като кликнете на "Още" вижте как при мен има и снимки и работно време и т.н. и горе си пише "Потвърдено то собственика", а другите сайтове са добавени от гугъл мисля.

Само незнам защо, имах 2 ревюта, едното от мен и едно от клиент, а сега ги няма..изтрити са.
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

Според мен си е малко нагло от страна на Golden Pages да искат доволно големи суми за присъствие за определено време на всичкото отгоре в резултати които са принципно безплатна услуга на Гугъл. Не знам дали има и други на това мнение, но ситуацията е все едно някой да ви поиска пари да пресичате 6 месеца на пешеходна пътека.
Колкото до самите резултати.. използвайте опита и дадените напътсвия в по-предни постове в темата, определено всичко което е необходимо е дедено
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

Ревюта, правилен тайтъл, адрес в центъра, телефон :)
Помагат доста

"цертъра" е малко пренасилено.

+ правилна категория
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

bgkulinar, мислиш че се дължи само на това ли? Хич не ми се вярва честно казано.
Базикам се, разбира се :). Но броят на ревютата не е без значение.
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

bgkulinar, то винаги и всичко има значение.... въпроса е дали това е по-изгодно спрямо еквивалента на труда необходим за пускане на N на брой линкове към сайта ти :)
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

За локалните резултати, линковете нямат значение, за разлика от броя на ревютата, така че няма как да направиш съпоставка.
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

ако ще добавяте няколко фирми/сайтове с еднакъв телефон и адрес - внимавайте много, че не е рядко явление да вземе грешен тайтъл от другият сайт и да стане комбинация мазало :) има си бъгчета все още
 
Re: Google - Локални бизнес резултати

За локалните резултати, линковете нямат значение, за разлика от броя на ревютата, така че няма как да направиш съпоставка.

Нямах това предвид, но лошото е че сега нямам време да пиша надълго и нашироко ;)
 

Горе