SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google купива Digg?

Re: Google купива Digg?

да възможно е да станат nofollow но пък ще са в системата и ще могат примерно да следят малко по отблизо нещата и вероятно ще използват данните като още един източник на информация за trust rank което ни устройва мисля ;D

П.с. това крокодилче винаги ме привлича да го цъкам понякога се въздървам ама понякога не успявам
 
Re: Google купива Digg?

Ако наистина го купят - бас хващам, че всички връзки ще станат с nofollow :)
Аз си мисля, че с и без нофолоу, соц.мрежите ще последват пътя на директориите, рано или късно.
 
Re: Google купива Digg?

някакси гаден вкус ми остави тая новина. Мисля че има два варианта - или диг-а(doogle) успешно монополизира пазара и другите залязват до голяма стeпен или гугле прецаква диг. И двете не мисля, че са за добро. Гугле експериментират със социалния елемент в търсенето и можеби идеята им е да го лансират под името на диг. Ако е така май ще има нов монопол.
 
Последно редактирано:
Re: Google купива Digg?

Digg ако скоро не почнат да въвеждат иновации и да се развиват са много обречени... в момента от всякъде им ядът пазара... като се почне от Buzz, мине се през Mixx (които бълват иновации със скоростта на светлината) че и се свърши с reddit, който си отрориха кода...

А това което ми прави впечатление в новината е, че ПАК няма посочени никакви източници и никой не се е изказал официално... просто пак си смучат нещата от пръстите... Няма да се очудя ако статията е поръчкова целяща да запази някаква цена на Digg, който определено станаха доста алчни...
 
Последно редактирано:

Горе