SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google не показва сайта

s1mb8474

New member
Здравейте!
Имам странен проблем с един сайт - регистрирал съм го в гугъл, но при търсене не се появява. Става дума за kolowag.bg. Дори при търсене на "kolowag", сайта не се показва, а когато поискам индексираните страници, излизат всичките - (site:kolowag.bg - http://www.google.bg/search?hl=bg&q=site%3Akolowag.bg&meta=&aq=f&oq= )

Много е възможно проблемът да е абсолютно елементарен, за това и съм поустнал темата в "за начинаещи".
Благодаря предварително!
 
Re: Google не показва сайта

При мен се показва ?:p
 
Re: Google не показва сайта

Ами щом си се регистрирал понякога Г. открива така добавените сайтове след месец, два. Препоръчвам ти при следващи проекти да намериш добри линкове, които да сочат към сайта ти това е много по бърз процес.

И при мене се показва
 
Re: Google не показва сайта

На мен ми показва това:



Иначе сайта го регнах преди 2 месеца :confused:
 
Re: Google не показва сайта

На мен ми показва това :
:D:p:p
 
Re: Google не показва сайта

Щом домейна е .бг не е ли по-добре сайта да го направиш на бг+евентуално един субдомейн на ен ?
иначе попрочети малко за SEO :) понякога е възможно дори и да напишеш точно както ти е домейна, сайта ти да не излезе на първите страници, ако думата се ползва и в други сайтове
 
Re: Google не показва сайта

Оказа се, че сайта съм го регистрирал преди почти половин година, а още не се е появил...

BESTINO, разликата е, че ти пишеш "site:kolowag.bg" и ти показва всички индексирани страници, а аз искам да го намеря с ключовите думи.

CrAzY-MaST, за домейна съм съгласен, но въпреки всичко това е име на компанията и е нормално при положение, че се използва много пъти в сайта + title + url -> да излезне на първите места. Още повече, че не се използва в много други сайтове.

entwickler, нужно е, защото има хора, които търсят фирмата по името и.
 
Re: Google не показва сайта

При търсене на ключово дума kolowag ми излиза сайта ти на 9 позиция от 11 общо. Не ти е много добра оптимизацията!
При това излиза флашчето с логото :confused: Къде бъркам?
 
Re: Google не показва сайта

ЕЕ, релси, вагони. Супер яко.

Мой съвет: български език, регистрация по български и други директории и на дизайнерите един шут.

А при вас може ли да се идва в завода на посещение?
 

Горе