SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google обнови директорията

Re: Google обнови директорията

гледам че са качили пр-а на форума малко ;D
 
Re: Google обнови директорията

Мдаааа ;D ;D ;D имам още един линк на страница с PR6 ;D
И не знам дали е случайно или не, но когато направиха ъпдейта се изкачих в топ 10 за ключовите си думи( е беше кратко, но хубаво) :buttrock:
 
Re: Google обнови директорията

Имам въпрос: как успявате да влезете в дмоз? Аз се опитвам от повече от година, ни нито един от 5те ми сайта (на английски са) не е включен. Всички са в много конкурентна област и имамчувството, че никой не включва в дмоз сайтове.

А и едитори няма за повечето категории.

Общото ми мнение е, че това е изключително мудна директория.

Някой да може да даде съвет как да вляза в дмоз?

Руми
 
Re: Google обнови директорията

Иползвай чара си :buttrock:. За съжаление няма как да стане, ако дадената категория няма активен редактор. Просто е въпрос на късмет и няколко правила.
 
Re: Google обнови директорията

Знам тези правила, но не действат :(

Ще пробвам след няколко месеца за българския си сайт (все още има много малко съдържание) да видя там какво ще се получи. Преди няколко дни отново разглеждах дмоз и видях, че за категорията, в която трябва да пусна заявка няма едитор :( Ще пробвам да намеря друга категория с едитор ...

Руми
 
Re: Google обнови директорията

Знам тези правила, но не действат :(
май не ги знаеш :)

Преди няколко дни отново разглеждах дмоз и видях, че за категорията, в която трябва да пусна заявка няма едитор :( Ще пробвам да намеря друга категория с едитор ...
дори и да няма едитор в категорията, това не означава, че заявката няма да бъде прегледана.
"Ако ще подадете сайта в грешна категория това ще забави процеса на добавяне"
 
Re: Google обнови директорията

aз пък бих казал дМОЗ и всички други директории да си гледат работата . Приличат на ковчег пред разпад . Нямат и такава тежест вече .
 
Re: Google обнови директорията

Жалко, тъкмо мислех да пусна 10-15 директории :)
 
Re: Google обнови директорията

пусни си ги има достатъчно хора субмитващи по цял ден .Хора с много нерви и здрава психика .Аз явно съм наранен от тия директотии и не ги обичам вече :) :buttrock:
 
Re: Google обнови директорията

Илияне, ти ми разби сърцето, вчера дадох 30 долара годишна такса за включване в директория (пр4 на категорията само 3 външни линка и 6 вътрешни). Сега остава да не и одобрят сайта и ще трябва да се гръмна :buttrock:
 
Re: Google обнови директорията

ilianskim каза:
aз пък бих казал дМОЗ и всички други директории да си гледат работата . Приличат на ковчег пред разпад . Нямат и такава тежест вече .

И аз така си мислех докато не пуснахме www.nolimitdir.com нямаш си идея колко ровят хората по директориите.
 

Горе