SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google+ от днес без покана

Re: Google+ от днес без покана

Аз мисля, че google+ ще замре тотално. Просто не е достатъчно готин, че потребителите от фацебоок да се хвърлят на него.
 
Re: Google+ от днес без покана

Имало около 10 млн потребители вече, при положение, че беше само с покани...Аз и Гугъл хром не вярвах, че ще наруши хегемонията на IE и FireFox, ама сериозен дял започва да взима.
 
Re: Google+ от днес без покана

Имало около 10 млн потребители вече, при положение, че беше само с покани...Аз и Гугъл хром не вярвах, че ще наруши хегемонията на IE и FireFox, ама сериозен дял започва да взима.
Аз имам един или двама от фейсбук приятелите си в гугъл+, защо да влизам там, кой да следя там?

Не виждам какво повече предлага гугъл+ пред фацебоок наистина.
 
Re: Google+ от днес без покана

Ако Google+ не се набъка със спам и стане малко по-професионална соц. мрежа мисля че ще вземе отношение в процентното делене на социалната ниша... иначе ще съберат потребители, които от любопитство влизат, но не ползват соц. мрежата...
 
Re: Google+ от днес без покана

Толкова е бъгава, че повече няма накъде. Например, ако пуснете връзка, тя си изтегля заглавието и ключови думи автоматично. Ако обаче се опитате да я редактирате, новият написан текст унищожава както стария, така и самата връзка.
Опитвах се да пратя покани, поставих имейла на човека, но в момента, когато натиснах бутона за изпращане на поканата, имейлът изчезна и получих съобщение да поставя поне един имейл. И това се повтори многократно.

Преди няколко дне включих един познат в своите кръгове и виждах неговите публикации. Сега обаче веждам само своите.
В общи линии не може да се направи нищо нормално за момента. :confused:
 
Последно редактирано:
Re: Google+ от днес без покана

Аз да си призная Google+ ми харесва доста повече от Facebook чисто от дизайн гледна точка. Просто ми изглежда някак си по зряло. (мое си мнение). Google+ предлага видео чат и някои неща който Facebook още не е изкопирал. Според мен рано или късно Google+ ще стане доста главна част от SEO-то на всеки сайт :)
 
Re: Google+ от днес без покана

Толкова е бъгава, че повече няма накъде. Например, ако пуснете връзка, тя си изтегля заглавието и ключови думи автоматично. Ако обаче се опитате да я редактирате, новият написан текст унищожава както стария, така и самата връзка.
Опитвах се да пратя покани, поставих имейла на човека, но в момента, когато натиснах бутона за изпращане на поканата, имейлът изчезна и получих съобщение да поставя поне един имейл. И това се повтори многократно.

Преди няколко дне включих един познат в своите кръгове и виждах неговите публикации. Сега обаче веждам само своите.
В общи линии не може да се направи нищо нормално за момента. :confused:

Може би са го тествали само с Chrome :p
 
Re: Google+ от днес без покана

Добре е замислен , но много прилича на фейсбук ....ако не се отличи с нещо качествено пред фб едва ли някой ще го ползва като социална мрежа. Въпреки всичко това е още 1 зараза/ наркотик ,чрез който повечето хора ще започват своя ден :D
p.s. някаква идещ как да си вкарам страницата в google+ както е при фб ?
 
Последно редактирано:
За: Re: Google+ от днес без покана

За: Re: Google+ от днес без покана

Някой знае ли това нормално ли е?:(
Току що гледах, че и моите са нулирани и на "всички +1" показва 0, въпреки че по сайтовете си ги показва. Ама се случва вече няколко пъти и не му се впечатлих.
 

Горе