SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google с нова търсачка

Re: Google с нова търсачка

Не поддържа кирилица.

Проверих няколко произволни израза на руски, дава смислени резултати. За "рецепти" постничко, ама ще го оправят:)

Мисля си червената репутация...за трети-четвърти път ми лепват такава, без да съм обидил никого, или да съм нарушил правилата; това тука практика и стил ли е?

И сега да си отнеса заслужено "червено" - да попитам малоумника с червеното дали клика на IDN домейни, когато търси в Google?
 
Re: Google с нова търсачка

На мен кирилицата ми излиза на маймуница.

todorovadword, бих те посъветвал да подбираш изразите в името на по-доброто бъдеще на форума.
 
Re: Google с нова търсачка

Тoва сигурно е проект на някой от служителите на Гугъл. Нали имаха правило, че през 20% от работното време, служителите имат право да разработват собствени проекти. Ако такъв проект е успешен, минава към услугите на Гугъл, а служителят става с няколко милиона по-богат. :)

Whois-ът потвърждава предположението ми, но се страхувам, че Margaret McLaughlin, която работи в Google Creative Labs, няма да стане по-богата с този проект.

Хайде, стиха ФеБеРействане :)
 
Последно редактирано:
Re: Google с нова търсачка

Това, доколкото успях да го схвана е нещо като търсачка в риложенията на Гугъл. С него можеш да провериш дали търсената от теб дума или фраза е регистрирана в техните приложения и ако не е можеш да го напрваиш ти.
Например пишеш "Рецепти" и гледаш дали има албум в Пикаса, блог в Блогър и т.н. с ова име.
Поне аз така го схванах може и да греша.
 

Горе