SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google +1

Re: Google +1

Аз съм го сложил на 1 сайт, но мисля, че ефекта ще е минимален..
 
Re: Google +1

Стандартният бутон за една седмица привлече един глас (моят) :D, на сайт с около 7 000 page views на ден.

Това подтикване за гласуване на картинката ми харесва, сега ще тествам дали е по-резултатно.
 

Прикачени файлове

  • 1.png
    1.png
    11.2 KB · Преглеждания: 0
Re: Google +1

Г казват, че няма общо с класиране. Но след време не се знае, но най-вероятно ще го обвържат по някакъв начин.
 
Re: Google +1

При мен пък гледам, че като отворя сайта си http://www.paneli.eu
през Internet Explorer (7-ма версия е) гугъл бутона никакъв го няма - през Chroma си е там.
Сигурно има някакъв конфликт при браузерите.

И нещо друго - на страницата дето е кода за бутона дават да сложиш следното:

<!-- Поставете този маркер в <head> или точно преди затварящия си маркер </body> -->
<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">
{lang: 'bg'}
</script>

<!-- Поставете този маркер там, където искате да се изобразява бутонът +1 -->
<g:plusone></g:plusone>

Е това последното g:plusone, като го сложа и ми излизат 2 бутона на страницата - без него си е един.
Липсата на последното ще се отрази ли нещо на страницата
 
Re: Google +1

Разбира се, че няма да се отрази. Това са само указания, които се явяват като коментар в кода, ако ги поставиш. Изобщо не са ти необходими иначе.
На този етап имам сумарно 40 гласа за различни страници в сайта ми, но не виждам никакво отражение в класирането.
 
Re: Google +1

Благодаря за отговора!
Не говоря за указанията в кода а за самия код накрая
<gplusone.....
като го сложа и се появяват два бутона - а в указанията казват да го сложиш там където искаш да се появява
Сега е без този код накрая и се явява един бутон
 

Горе