SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Affiliate Network

traki

Оптимист ReMember
Re: Google Affiliate Network

Ами трябва да пробваш, но със сигурност е една от най-добрите афилиейт програми. Аз съм регистриран и гледам пускат доста добри оферти от някои фирми. Но трябва да се ориентираш към стоки, уреди, машини и продукти с по-скъпи цени, като тогава съответно процентът за теб ще е доста по-голям и печалбата ще си заслужава. Гаранция няма никога де, но моята лична препоръка е това :)
 
Re: Google Affiliate Network

За бг съм 99% сигурен че все още не става, дано се променят нещата.

Някой върти ли им банерите от вас, регистрирахте ли се за промоционалните фирми миналия месец!?
 
Re: Google Affiliate Network

Едно време бяха затворили мрежата за БГ акаунти, сега разрешено ли е?

Разрешено е, само при регистрацията на мен автоматично ми сложи за основен сайт един много стар блогспот поддомейн, който в момента дори няма сайт, а е редиректнат. В description сложих 2 други сериозни сайта и за 1-2 часа ме бяха одобрили. После от настройките на акаунта го смених този блогспот и си сложих каквото си исках.
 
Re: Google Affiliate Network

Имаш ли вече впечатления, резултат някакъв ?
 
Re: Google Affiliate Network

Още не съм слагал. Впечатленията са ми косвени, така да се каже (получавам новинарските имейли). От тях разбирам, че постоянно се включват нови рекламодатели от различни браншове и за различни стоки и услуги.
 
Re: Google Affiliate Network

Имате ли вече впечатления от google affiliate network? Рекламодателите трябва да са много, нали? Все пак говориме за гугле.
 
Re: Google Affiliate Network

чакайте да питам

това същото ли е което си мисля?

значи като правих AdWords кампанията си направих и банери от всички размери за някакви мултимедийни ала-бала - демек освен контекстна реклама Гугъл са ми пускали банерите в тая мрежа така ли?

тогава мога да кажа че е дърво! имам уж много кликове а брояча не показва нито 1 преход от сайт различен от старите дружки

пита се като ми кликат на банерите - що CQcounter не знае за това

P.S. ако става дума за друго - ша извинявате
 
Re: Google Affiliate Network

Мисля, че няма общо мултимедийната реклама с афилиейтите. Би трябвало да са ти искали банери за адсенсе рекламите - там има мултимедия. Афилиейт програмата би трябвало да е обвързана с продажбата на конкретен продукт, т.е. рекламодателя трябва да е съгласен на опцията да плаща комисионна а не цена за клик. В противен случай що за афилиейт програма ще бъде?
Лошото, е че трябва да се регистрираш, за да видиш какви продукти предлагат, комисионии и т.н. Добре ще е някой, който използва тази програма да осветли малко нещата. Аз ще се регистрирам, за да я тествам и да видя заслужава ли си.
 
Re: Google Affiliate Network

Аз се регнах преди час, немаше проблем,без одобрение иска само да имаш адсенс акаунт. Не можах да намеря нищо за сайт на български, което да има някакви шансове да продам. За САЩ има доста, които ще са с добра конверсия. Успех!
 
За: Re: Google Affiliate Network

За: Re: Google Affiliate Network

Ако залагате на скъпите продукти ще имате много по-малко продажби, затова не е ли по-добре да се предлагат по-евтини, които се купуват по-често?
 

Горе