SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

google authorship markup

Re: google authorship markup

Някой ще ми каже ли как се оправя този проблем?
Код:
Имейл адресът в домейна xxxxxxxxxxx.com е потвърден в този потребителски профил: [B]Не[/B]
Kaк, дъ хел, да потвърдя имейл адреса в домейна? Изобщо не разбирам за какво иде реч.
 
За: google authorship markup

За: google authorship markup

Ако съм разбрал правилно:

Код:
https://plus.google.com/xxxxxxxxxxxx/about
=> Връзки => Редактиране => Сътрудничи на => Добави сайта който искаш да добавиш към профила.
 
Re: google authorship markup

Не знам защо никой не прибягва и до варианта
<link href="link-to-google-profile" rel="author" />
Аз използвам него и нямам проблеми :)

Именно и аз това ползвам :)
 
Re: За: google authorship markup

Re: За: google authorship markup

Detritus каза:
Ако съм разбрал правилно:

Код:
https://plus.google.com/xxxxxxxxxxxx/about
=> Връзки => Редактиране => Сътрудничи на => Добави сайта който искаш да добавиш към профила.
Тц, не си разбрал. Това вече е направено
Връзка на обществен сътрудник от потребителски профил в Google+ към xxxxxxxxxxx.com: Да
 
За: google authorship markup

За: google authorship markup

Тук пише така:
Don't have an email address on the same domain as your content? Follow the instructions listed in Option 2 below.

Check that you have a email address (for example, levy@wired.com) on the same domain as your content (wired.com).
Make sure that each article or post you publish on that domain has a clear byline identifying you as the author (for example, "By Steven Levy" or "Author: Steven Levy").
Visit the Authorship page and submit your email address to Google. No matter how many articles or posts you publish on this domain, you only need to do this process once. Your email will appear in the Contributor to section of your Google+ profile. If you want to keep your email private, change the visibility of your link.
To see what author data Google can extract from your page, use the structured data testing tool.

Пробвай с поща от домейна. Аз поне тако го разбирам това.
 
За: google authorship markup

За: google authorship markup

Здравейте :)
На няколко сайта поставих rel publisher и Structured Data Testing Tool ми изписа "Маркирането за издателя е потвърдено за тази страница" т.е. всико е ок, но единствено на 1 от тях въпреки, че всичко е направено коректно не ми се маркира успешно. Какъв мислите, че може да е проблема?
 
За: google authorship markup

За: google authorship markup

И аз така си помислих, но проверих, а и то няма кой знае какво да се сгреши. Чудя се дали проблема не е в G+ Профила, който принципно се държи малко странно и ако направя някакви промени, стоят със статус Pending доста дълго време.
 

Горе