SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Bot Индексиране|Hosting

zezi_dge

New member
Здравейте,
От няколко седмици се занимавам със SEO. Въпреки обемния материал, с който се запознах по темата, не намерих отговор на някои въпроси:
1. Колко често google bot индексира сайта ми? Четох че за всеки сайт било различно и се определяло по "важността" на сайта за google...След като е индексиран сайтът, колко време отнема при търсене през гоогле да се показва с промените(имам предвид че съм променил ключовите думи с други за които има по малко конкуренция, оптимизирал съм съдържанието, тайтълс и т.н.)
2. Хостингът има ли значение за това колко често един сайт се индексира - в момента ползвам icn.bg.
3. Идните дни ще пусна друг сайт, който ще е на английски като таргетираните потребители не са от определена страна. Има ли значение дали и той ще е хостнат в icn или godaddy примерно.
4. Откъде мога да уча науча повече за SEO - за момента съм прочел SEO: Search Engine Optimization Bible by Jerri Ledford и чета всички статии, които ми попаднат
5. Добра идея ли е да имам блог към сайта си, който да се обновява редовно с релевантна информация.
6. Колко време отнема за нов сайт да получи PR.
7. За анализ на ключови думи ползвам на гоогле инструмента. за следене на сайта си - google analytics. Отскоро ползвам и google webmaster tools. По-добри алтернативи като за без пари:)?
Мерси в аванс
Поздрави
 
Re: Google Bot Индексиране|Hosting

1. Колкото смята за необходимо да е актуално.
2. http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=4489
3. гледай 2
4. http://www.google.com/support/webmasters/ и в този форум.
5. да
6. можеш сам да получиш отговор след като си отговориш на въпрос номер 1 и ще приложиш резулатата към други сайтове, които те линкват.
7. За пари.

Моля.
 
Re: Google Bot Индексиране|Hosting

Какво означава че един сайт е спрян защото използвлал много процесорно време??
 
Re: Google Bot Индексиране|Hosting

Означччава, че трябва да си купиш по-надежден хостинг, да си оптимизираш скриптовете и да се молиш, да не те изгонят и от новия хостинг.
 
Re: Google Bot Индексиране|Hosting

Какво означава че един сайт е спрян защото използвлал много процесорно време??
Като начало означава две неща:
1) Лош хостинг, ако са го спряли а не са те известили независимо от причината
2) Сайта ти използва повече изчислителни ресурси отколкото би трябвало.

За второто вариантите са два:
1) сложни сметки, които се правят неправилно или твърде често
2) нормални сметки, но зле написани
 

Горе