SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google - keywords

alaska

New member
Здравейте,
напоследък чета противоречива информация относно използването на keywords и индексирането и google. На места пише, че google не отдава почти никакво внимание на информацията в keywords. Истина ли е това ?
 
Re: Google - keywords

могат да окажат влияние при излизането на страницата като резултат в google.
И евентуално да излезеш и за дума различна от съдържанието на страницата. Но общо взето са едно от последните неща за които трябва да мислиш.
Първо: Съдържание
Второ: Линкбилдинг
Трето: insite оптимизация
и чак тогава ако вече се чудиш какво да правиш - мета тагс
 
Re: Google - keywords

meta keywords въобще НЕ ОКАЗВАТ влияние по мойте наблюдения
 
Re: Google - keywords

Благодаря на всички за отговорите

Пак заповядай, ама без бира да не си дошъл :D
 
Re: Google - keywords

Ако питаш мен, никога не бих ползвал, но в повечето случаи става така.
Някой решава да си направи сайт.
Този някой си няма хал хабер от оптимизации
Поръчва си естествено флаш сайт за няколко хил. $
След това се сеща че тоя сайт трябва и да се посещава.
Обикновенно уебмастъра не се занимава с оптимизации, но е чул с края на ухото си, че има и такива хора, но тай е само по дизайна, така че търси някой друг.
Намира се тоя другия и му казва, "Приятелю, то всичко хубаво, ама с тоя Флаш сме за никъде"
А собственика на супер сайта казва, "ама как така, аз дадох една шапка пари, а ти казваш за никъде..."
Та така
Единствения начин да покажеш на Гугъл за какво става въпрос в тоя сайт са именно кейурдовете, тайтъл и описанието.
И при грамотна оптимизация могат да се постигнат добри резултати.
Така че аз не бих отхвърлил с лека ръка кейурдовете.
Мое мнение разбира се.
 
Re: Google - keywords

При флаш сайтове Google разрешава клокването, така че там се правят маса врътки защото някой си е решил че флаша е много готин и сайта му ще стане супер...
 

Горе