SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

htaccess редирект

Re: htaccess редирект

Всички или част от тях ще редиректваш? Има ли общ признак, по който ще редиректваш? Напр, всички УРЛ с .хтмл накрая?
 
Re: htaccess редирект

Абсолютно всички.
Общ признак.. няколко вида са, т.е. няклко различни признака.
Аз си го представях така:
site.com/тук-всичко-мачва (когато няма субфолдър)
310 to
site.com/subdir/$1 ... нещо такова, но за да не стане лууп, не знам най-вече проверката как да стане за папката.
 
Re: htaccess редирект

Тук сървър мастърите да кажат как се изключва рекурсивното действие на хтаццесс-а и няма да има лооп.
 
Re: htaccess редирект

Не е папка, а по-скоро път към файл и параметри.
Идеята е, представи си както сега е форума, да редиректна всичко към webmasterbg.org/subfolder/
или текущата тема да стане:
webmasterbg.org/subfolder/showthread.php?t=14366

Т.е. всичко след site.com/* да "сочи" към: site.com/subfolder/*

Като * си запази стойността, независимо какво е, демек разглеждаме го като стринг (ако може така да го вземем).
 
Последно редактирано:
Re: htaccess редирект

С други думи си преместил сайта в поддиректория?
 
Re: htaccess редирект

Тук сървър мастърите да кажат как се изключва рекурсивното действие на хтаццесс-а и няма да има лооп.

Това ми е интересно и на мен. Сървър мастърите ще кажат ли?
 
Re: htaccess редирект

С решението на Драго, не ти е нужно да изключваш рекурсивното действие, но пък може да ти трябва за други цели.
 
Re: htaccess редирект

Потвърждавам - трябва ми за други цели. Има ли решение или не е възможно?
 

Горе