SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Leech-ха ми сайта ликичко

westside

New member
здравей
Споляте ме леко бедствие, а именно личнаха ми единия сайт. Искам да питам някои имал ли подобни проблеми, и евентуално може ли да ми навредят с това нещо. Разбира се блокирах ги през htaccess-a но гледам че са дръпнали копие отпреди 1 месец. Притеснява ме че адсенс кода ми е там
 
Re: Leech-ха ми сайта ликичко

здравей
Споляте ме леко бедствие, а именно личнаха ми единия сайт. Искам да питам някои имал ли подобни проблеми, и евентуално може ли да ми навредят с това нещо. Разбира се блокирах ги през htaccess-a но гледам че са дръпнали копие отпреди 1 месец. Притеснява ме че адсенс кода ми е там

Иха, а иначе къде си криеш адсенс кода :)
 
Re: Leech-ха ми сайта ликичко

да оторизирал съм го отдавна така разбрах че нещо не е наред постояно гърмеше съобщение че кода се използва от други сайтове
 
Re: Leech-ха ми сайта ликичко

Шангрен, бъркаш. Дидгиталпоинт имаха система за адсенс адшеринг ревеню и по тази причина не можеха да ползват позволени сайтове.
 

Горе