SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

m.adx.bg

Re: m.adx.bg

Марто, аз ти казах че така ще стане :) adx.bg е бизнес, който някои хора тук във форума, се опитат да наложат в България, след като всички почнахте да плюете по easyads, гарги, папагали и други рекламни мрежи. Много яко е да се плюе по труда на другите, когато "авантата" стане нерентабилна. adx.bg не е Donate бутон, на чийто милостиня някой да се надява. Пак се отклоняваме в хейт, а темата беше стартирана заради непредвидена профилактика, която между другото беше наложена от промяна в услугите на Драго и то в посока към по-добро и повече възможности.
 
Re: m.adx.bg

Слоюшън е и авантаджиите да бъдат банвани. :)
не с лошо де :)

а относно това, кой къде рекламира ми е все тая и без тва не обръщам внимание на реклами. Въпросът е последните да не пречат на нормалното функциониране на форум/ите/.

И един съвет за openX-а:
..при малко повече трафик знам к'во ще се случи.. така че мислете за къстъм решение
 
Re: m.adx.bg

И един съвет за openX-а:
..при малко повече трафик знам к'во ще се случи.. така че мислете за къстъм решение
К'во се случва и к'во значи повече трафик?
 
Re: m.adx.bg

знам, че се заяждаш ама ще ти отговоря, защото аз не се :)
когато имаш нещо, което можеш да го направиш да работи по 100 начина е 100 пъти по-бавно от друго, което може да работи само по 1 начин. В този случай освен дупките в сигурността (които не са 1 и 2) има и куп други допълнения, с които хората разработили openX се съобразяват, за да угодят на всички ползващи го.
А относно трафика - то в момента лагва като отварям форума, к'во остава ако скочи двойно трафика (което със сигурност ще се случи в бъдеще)
 
Re: m.adx.bg

знам, че се заяждаш ама ще ти отговоря, защото аз не се :)
когато имаш нещо, което можеш да го направиш да работи по 100 начина е 100 пъти по-бавно от друго, което може да работи само по 1 начин. В този случай освен дупките в сигурността (които не са 1 и 2) има и куп други допълнения, с които хората разработили openX се съобразяват, за да угодят на всички ползващи го.
А относно трафика - то в момента лагва като отварям форума, к'во остава ако скочи двойно трафика (което със сигурност ще се случи в бъдеще)

Бате, нищо не каза пак. :) кулинара те пита какво се случва и какво значи повече трафик, щото има сайт с 15К уникални на ден и 40-50к импресии и нищо не се случва - всичко си работи ОК.

Между другото - mobilebulgaria.com са с OpenX като имат 30-40К уникални на ден и 250К импресии.

Та какво значи за теб повече трафик?

P.S. дупките в сигурността са си проблем, ама както знаеш няма перфектни неща, щото незнам дали знаеш колко струва double click например :), а не съм убеден, че твоето кастъм решение има по-малко дупки.
 

Горе