SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

mag studio seo

Статус
Not open for further replies.
Re: mag studio seo

Говорейки за света и у нас, ми е интересно какво предлага Мага за тези линкове в сайтовете които са направили.

Някой от сайтовете са бая големи. Дали Мага просто си слага линка, твърдейки пред клиента че това е практика и е съвсем нормално. Ако е така - това знаете е абсолютно некоректно.

Та директен въпрос има ли отстъпка в цената (в някакъв %) за линка, описано ли е това в договора и т.н. предполагам не.. ама не е луд този който яде баницата, а тоз дето я дава...
 
Re: mag studio seo

Абе хора, кво ви пука какво правят другите?! Гледайте си в собствената градинка. Туку виж сте изкарали някой лев докаго бачкате, вместо да клюкарствате.
 
Re: mag studio seo

Говорейки за света и у нас, ми е интересно какво предлага Мага за тези линкове в сайтовете които са направили.

Някой от сайтовете са бая големи. Дали Мага просто си слага линка, твърдейки пред клиента че това е практика и е съвсем нормално. Ако е така - това знаете е абсолютно некоректно.

Та директен въпрос има ли отстъпка в цената (в някакъв %) за линка, описано ли е това в договора и т.н. предполагам не.. ама не е луд този който яде баницата, а тоз дето я дава...

Не си точно прав за линковете
Виж сайта на Яндекс, а това не е кой да е, а 3-тата търсачка в света.
Там се мъдри линка на Студия Артемия Лебедева
Подобни примери много.
 
Re: mag studio seo

Ей, гена, не каза къде се премести ;)

Лили, дай да спасим един мъж с по една Каменица ;)


Лебедев си слагат линк към главната на сайта на Студията+още един линк към страницата от портофолиото с описание на направения сайт, примерно.
 
Re: mag studio seo

Говорейки за света и у нас, ми е интересно какво предлага Мага за тези линкове в сайтовете които са направили.
Нищо. Лансират ги като част от привилегията да ти извършат вероятно качествена и гарантирано скъпа услуга.

Някой от сайтовете са бая големи. Дали Мага просто си слага линка, твърдейки пред клиента че това е практика и е съвсем нормално. Ако е така - това знаете е абсолютно некоректно.
Именно.

Та директен въпрос има ли отстъпка в цената (в някакъв %) за линка, описано ли е това в договора и т.н. предполагам не.. ама не е луд този който яде баницата, а тоз дето я дава...
НЕ. Отстъпка в цената няма. Както казах цената е "гарантирана" :)

Въпрос на бизнес практика. Формално не е некоректно. Аз го правя само по нискобюджетни проекти и то с изрично съгласие от клиента например. Въпрос на подход и ценности е.
 
Re: mag studio seo

Лили, дай да спасим един мъж с по една Каменица ;)


Лебедев си слагат линк към главната на сайта на Студията+още един линк към страницата от портофолиото с описание на направения сайт, примерно.

Айде, само кажи ден и час и ще спасим няколко :)
 
Re: mag studio seo

Slav, преди няколко месеца ми се случи нещо странно. Една възприятна женица ми се обади на мобилния и почна да ми държи сметка защо не съм и обновил страницата в последните месеци. След кратък разговор и подхвърляне на нещо от сорта "да, ще бъде обновена" си казахме "чао". Докато я разпитвах тя каза "svest" и като зачетох се направих връзката. От къде, дявол го взел, са ни сбъркали, при положение, че попрището ми не е уеб дизайн? Не, че има значение, просто ми стана интересно как са възможни такива съвпадения.

Боли ги мага, дали излизат на първа страница за "уеб дизайн". Така като гледам клиентите им, сигурно всички в гугъл си търсят уеб дизайн фирми :)
Истината е, че тяхната таргет група не са хората, които ще си търсят уеб студио от търсачки ;) Сайт за имоти, за 20к евро. Как е? ;)
 
Re: mag studio seo

Хора от къде тази злоба ?
netsurfer напразно нападаш и обиждаш хората, кой ти дава това право ?
Ако ми се занимаваше и аз бих поставил отрицателна репутация.
Щом, като са се разбрали за линк значи е РЕДНО, нали не го крадат ?
И на моята кола има емблеми навсякъде...

Айде де хора стегнете се малко, защо всеки злобее и напада, то вярно идеята на Internet е бърз трафик на информация, но защо трябва тази информация да са обиди и квалификации ?

ПП И оптимизация неозначава прословутото SEO...

Хайде и без лоши чувства,
Александър
 
Re: mag studio seo

Аз нямам лоши чусвства. Просто споделям размсли ... :)
 
Re: mag studio seo

Абе хора, кво ви пука какво правят другите?! Гледайте си в собствената градинка. Туку виж сте изкарали някой лев докаго бачкате, вместо да клюкарствате.
Шефе мания тази анонимна репутация, писна ми от мишки вече, дават - без да кажат защо, без да вземат мнение в темата ...

Хора от къде тази злоба ?
netsurfer напразно нападаш и обиждаш хората, кой ти дава това право ?
Ако ми се занимаваше и аз бих поставил отрицателна репутация.
Щом, като са се разбрали за линк значи е РЕДНО, нали не го крадат ?
И на моята кола има емблеми навсякъде...

Айде де хора стегнете се малко, защо всеки злобее и напада, то вярно идеята на Internet е бърз трафик на информация, но защо трябва тази информация да са обиди и квалификации ?

ПП И оптимизация неозначава прословутото SEO...

Хайде и без лоши чувства,
Александър
Мишка, никой не съм обидил, нито нападнал ... с колежката даже вече сме приятели в FB!!! Никъде не е имало спор с нея, а като ми питаш кой ми е дал право да пиша, на теб кой ти е дал???????????
НИКЪДЕ НЕ СЪМ ОТПРАВИЛ ЛИЧНА ОБИДА - ПРЕЗ ОНАЯ РАБОТА МИ Е КОЙ КАК И КАКВО РАБОТИ !!! ПРОСТО СИ ПИША, А ТОВА Е ПРАВО КОЕТО МИ Е ДАДЕНО ПО КОНСТИТУЦИЯ, ТОВА ФОРУМ ЗА ИНТЕРНЕТ И СЕО, МАГ СТУДИО Е ФИРМА ПРЕДЛАГАЩО СЕО И ТУК КОМЕНТИРАМЕ НАЧИНА ПО КОЙТО ПРОМОТИРАТ УСЛУГИТЕ СИ !!!!!!!!!!!!
И ПАК ЩЕ КАЖА, ЧЕ СИ МИШКА, ВЕЧЕ ПОЛУЧАВАШ ЛИЧНА ОБИДА, ПЪРВАТА В ТЕМА, КОЯТО ДАЖЕ НЕ СИ СИ НАПРАВИЛ ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕШ ...
и къде видя да става въпрос за нещо различно от СЕО?? Отвори ли линка в началото на темата, МАЙ НЕ !!!
 
Последно редактирано:
Re: mag studio seo

@netsurfer, ако си толкова глупав, да ти обясня...
обида е "Те не могат да си оправят собствената къща, та да оправят й моята?", също и "но явно някой не им е казал кое как се прави ... имат уникални линкове, които не знаят как да използват"

Ти от къде знаеш, че не могат и не знаят ?

А онова с оптимизацията с Adsense и Adwords там пък какъв ти е проблема...

А относно обидата, благодаря но не е приемам от мишки, като теб.
Не знам защо, но хората пред компютъра стават "големи", е @netsurfer - голям си!
Ела и ми е кажи лично!


ПП Ето ти и не анонимна репутация - от мен.


Виж сега, явно нещо се засегна ми се струва.
1. какво означава треда?
2. това също не го разбрах? Те не могат да си оправят собствената къща, та да оправят й моята?
3. Ми чесане е я ... коментираме си ... Като предлагат сео - да си направят СЕО, по твоятата логика защо имат дизайн, а не някой темплейт?? Без да е нужно да им се прави СЕО могат да излизат, но явно някой не им е казал кое как се прави ... имат уникални линкове, които не знаят как да използват ... и по принцип безплатните или платени теми, но не уникални имат линкове във футъра ... фирмата може да си остава коментари в кода ..
чисто чесане на езици е това и няма нищо лично нито към фирмата нито към теб ...
 
Последно редактирано:
Re: mag studio seo

Да пич, коментирам си и давам мнение и оценка, това ако за теб е обида. Ей с това ми стана смешен - Ела и ми е кажи лично! - кажи къде и кога и ще дойда!!! Мерси за репутацията.
Тона е некоректен, защото ти започна с ЛИЧНИ НАПАДКИ, явно имаш нещо общо с фирмата ...
@netsurfer, ако си толкова глупав, да ти обясня...
обида е "Те не могат да си оправят собствената къща, та да оправят й моята?", също и "но явно някой не им е казал кое как се прави ... имат уникални линкове, които не знаят как да използват"

Ти от къде знаеш, че не могат и не знаят ?

А онова с оптимизацията с Adsense и Adwords там пък какъв ти е проблема...

А относно обидата, благодаря но не е приемам от мишки, като теб.
Не знам защо, но хората пред компютъра стават "големи", е @netsurfer - голям си!
Ела и ми е кажи лично!


ПП Ето ти и не анонимна репутация - от мен.
 
Re: mag studio seo

Да си призная и аз не виждам обидата тук
обида е "Те не могат да си оправят собствената къща, та да оправят й моята?", също и "но явно някой не им е казал кое как се прави ... имат уникални линкове, които не знаят как да използват"

а се постарах да я открия :)
 
Re: mag studio seo

ЕБАХТИ КОМПЛЕКСАРИТЕ ДЕТО ИМА ТУКА, ПРОСТО НЕ Е РЕАЛНО, СЕО ФОРУМ, ПУСКАМ ТЕМА В КОЯТО ДА СЕ ПОСМЕЕМ, ТЕ ВСИЧКИ ВЗЕХА ДА ИЗБИВАТ КОМПЛЕКСИ, СТАНА ЕБАТИ СПОРА ТУКА, САМО ЗАЩИТНИЦИ НА ФИРМАТА, САМО КОМПЛЕКСАРИ.
ЩОМ ЗА ВАС Е ОК В СЕО УСЛУГИ ДА СЕ ПИШЕ ЗА ADWORDS И ADSENSE МАЙ СТЕ ОБЪРКАЛИ ФОРУМА ...
НАБИИТЕ МИ ОЩЕ ОТРИЦАТЕЛНА РЕПУТАЦИЯ КОМПЛЕКСАРЧЕТА СМЕШНИ ...

И ДА ИМАМ КОМПЛЕКСИ - ЖИЛИЩНИ КОМПЛЕКСИ :)
 
Re: mag studio seo

@netsurfer усещам, че ще счупиш клавиатурата... спокойно...
Ти си коментирай, няма проблеми. Не е редно ти да казваш кой какво не може и не знае, защото това ти няма как да го знаеш!
А щом съм ти смешен - добре, смей са на каквото искаш.
Лични нападки от моя страна нямаше - просто ти казах да не обиждаш.
А към фирмата нямам никакво отношение, дори сега е вижда за първи път - пак грешиш.
И какво се получава...
който ти сложи анонимна репутация е мишка и се дразниш, а като пиша в темата още малко ще ме застреляш ?
Успокой се малко момче - живота не е само война!
 
Re: mag studio seo

Темата взе да загрубява. Няма смисъл да се леят разни излияния. Сигурен съм, че на по питие, ще се разберете по-добре. До тогава заключвам тази тема. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе