SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Андрей, направо ме счупи братле не можах да се спра да се хиля, а ако наистина е като швейцарския експерт от рекламата на вс телешоп, дето после се оказа актьор от народния театър. :D:D
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Водещата новина :) Очаквам съобщение за това разкритие и по водещите телевизионни канали :)
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Хм...
Преди известно време си говорех с едно приятелче, което е чест гост на Гугъл в Ирландия.
Там там той ми разказа, че станало на въпрос за М. Кътс и тия го изгледали учудено и казали, че не знаят за такъв.
На следващия ден някой се е заинтересувал от разговора и проверил в базата данни и е уверил моя човек, че няма такова име в Гугъл на работа.
Аз изслушах това с огромна доза недоверие...
Ако това е истина, то значи, хората са казали истината, а аз съм я взел за шега.
И дължа извиение на моя човек :)
 
Re: Matt Cutts бил актьор

Тази седмица все пътувам наляво-надясно и се забавих. Мислех да ви попитам какво мислите? На мен винаги ми е миришело на гнило и че този човек е само кукла на конци.
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Хм...
Преди известно време си говорех с едно приятелче, което е чест гост на Гугъл в Ирландия.
Там там той ми разказа, че станало на въпрос за М. Кътс и тия го изгледали учудено и казали, че не знаят за такъв.
На следващия ден някой се е заинтересувал от разговора и проверил в базата данни и е уверил моя човек, че няма такова име в Гугъл на работа.
Аз изслушах това с огромна доза недоверие...
Ако това е истина, то значи, хората са казали истината, а аз съм я взел за шега.
И дължа извиение на моя човек :)
Да не би да става дума, че не работи в Гугъл в Ирландия просто (а не в Гугъл като цяло)?
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Да не би да става дума, че не работи в Гугъл в Ирландия просто (а не в Гугъл като цяло)?
В Гугъл, като цяло
Звучеше ми крайно несериозно тогава.
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

В Гугъл, като цяло
Звучеше ми крайно несериозно тогава.

Добре, но все пак това, че не са го чували, не е възможно, дори и да не работеше там. Те го канят по хиляда seo конференции и служителите на Гугъл да не са го чували е напълно невъзможно. За това можем да кажем, че цялото е било шега, според мен.
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Добре, но все пак това, че не са го чували, не е възможно, дори и да не работеше там. Те го канят по хиляда seo конференции и служителите на Гугъл да не са го чували е напълно невъзможно. За това можем да кажем, че цялото е било шега, според мен.
Възможно е, в началото и аз така го приех.
Просто споделям, какво са ми казали в тази връзка, нищо повече :)
Нито твърдя, че е истина, нито лъжа.
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Аз бих приел, че е нещо като пиар на отдела по спам и не върши реално той самата работа, но че не е служител изобщо на Гугъл, вече не бих :).
Но то не че е толкова важно де. Иначе и аз само споделям мнение, не казвам че така стоят нещата.
Между другото самата новина, дето bgkulinar я е линкнал, последния и абзац със мотива на цялата схема, ми звучи напълно несериозно и смешно. А дори и една част от казаното е практически невъзможно, сайтовете на уебмастърите да са на задни позиции, все някой ще е и на първите, неизбежно е ;).
 
Последно редактирано:
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Съвсем нормално е да е така, реалните програмисти и инженери не са подходящи за говорители. За говорител е необходим актьор с политически умения.

Отгоре на всичкото нещо са тръгнали по отпуски, може би, защото близо 5 месеца вече ги мързи да си ъпдейтнат сървърите за PageRank.
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Не ми се вярва да е истина. Най-малкото е компетентен за това което говори (независимо дали го чете).

А дори и да е само актьор, пак може много да се научи от видеата му :)
 
За: Matt Cutts бил актьор

За: Matt Cutts бил актьор

Ама вие сериозно ли си мислихте, че тоя не е актьор?
 

Горе