SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Multiple domains за един сайт

B

bedio

Guest
Въпроса ми е следния. Имам domain.com който е мултиланг и засича езика Ви в бровсер сетингите. Добре. Но все пак искам да имам няколко домейна например domain.es за Испански и т.н.

Тъй като контента е еднакъв (но на различен език) да не зема да хапна някое накзание от Г заради това.

Някой по запознат с това може ли да каже как е работата
 
Re: Multiple domains за един сайт

ами защо не го направиш вместо browser сетингите да гледа домейна какъв е? В смисъл пазаруваш домейните и ти е ясно всеки за какъв език е. Защото google като те индексира как ще му засечеш setting-ите?
 
Re: Multiple domains за един сайт

ами защо не го направиш вместо browser сетингите да гледа домейна какъв е? В смисъл пазаруваш домейните и ти е ясно всеки за какъв език е. Защото google като те индексира как ще му засечеш setting-ите?

Тва ясно че ще е така. Въпроса ми е друг.
 
Re: Multiple domains за един сайт

имаш предвид дали има penalty за едно и също съдържание на различни езици? Ами според мен няма. Нали всички международни новини тук са преведени. Ако имаш предвид дали ще има penalty заради автоматичен превод - според мен е възможно
 
Re: Multiple domains за един сайт

последно ? какво имаш предвид под автоматичен превод
 
Re: Multiple domains за един сайт

И в двата случая няма. Не мога да дам пример, защото не е коректно, но има един младеж, който си прави блогове, точно само с автоматизиран превод и се справя много добре. А със сигурност не е само той.
 
Re: Multiple domains за един сайт

И в двата случая няма. Не мога да дам пример, защото не е коректно, но има един младеж, който си прави блогове, точно само с автоматизиран превод и се справя много добре. А със сигурност не е само той.

Това ми трябвяше като инфо. Мерси. И аз си мислех че е така, най-малкото Г го прави :) но на тях са им позволени много неща :p
 

Горе