SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Payment in progress

Re: Payment in progress

А аз както още си чакам ПИН-а... ;D
 
Re: Payment in progress

ilianskim каза:
Хайде да се похваля с първия си чек от гугъл адсенсе дойде , изглежда ще капе ;)

Честито,
и все по-големи чекове занапред 8)
 
Re: Payment in progress

ilianskim kak plashtat tia moshennici ot google?kak smiatat kolko da ti dadat? plashtat ti na impresia ili klik?
kolko mogat da se izkarat mese4no?ako ne e taina
dobar trafik za 5meseca
 
Re: Payment in progress

Аз оптимизирах някой неща и от 250 клика сега имам само 10 направо се наоптимизирах :( , при 2000 посетителя правих към 10 долара на ден сега имам 4000 и 1 долар правя явно не ги показва а ми се броят импресии .Не знам какъв е проблема ма ебана работа :)
Явно ще трябва да мина на англииска версия само на сайта :)
 
Re: Payment in progress

Извършено плащане

Ще се почерпя в края на месеца и аз явно.
За да не пускам нова тема ще помоля някой запознат да ми обясно по-подробно каква е процедурата с осребряването на чека. Колко време отнема, колко е таксата и задължително ли отиват първо по сметка парите или може и кеш ? Изобщо всичко, което трябва да се знае по въпроса.

Благодарско в аванс ;D
 
Re: Payment in progress

ViChiX, задължително по сметка, не може кеш, такса зависи в коя банка - масово са по 10 до 15$, но аз работя с Алианц на 24$.... :)
Отнема между 22 и 26 РАБОТНИ дни, или казано иначе - малко повече от месец ;)
 
Re: Payment in progress

Абе, някой да знае банка дето осребрява за по-малко от месец и като отидеш там, да не те питат "какво е това чек"?
 
Re: Payment in progress

тц ;) времето във всички БГ банки е в рамките от 24 до 30 и нагоре дни ;)
В пощенска е най на далавера :p Поне така твърдят едни познати, като си осребряваха чековете от една студ. бригада
 
Re: Payment in progress

Аз съм в германия и тук ми го осребряват за 10 дни жената в банката каза ,че е бързо защото чека е от банка , която е в Хамбург .Предполагам ,че в бг нещата се бавят защото чека е пратен с американска банка ако някой може да каже от коя банка и кой клон в коя държава имам предвид ще е интересно .Това го казвам за хората които не са в бг ако случайно се излъжат да си осребряват чека в бг вместо в държавата където са .10 дни и 40 дни е супер огромна разлика ако на нашите банки им трябва 40 дни най-вероятно транзакцията не е с европейска банка (надявам се )
 
Re: Payment in progress

Не знам какво е EFT ,предполагам говориш за банков превод , да от гугъл ми писаха ,че с превод ще имам парите до 5 число на следващия месец . Но още не съм променил начина на плащанията
 
Re: Payment in progress

Да за банков превод става дума. Но явно не си въртиш парите, щом не те интересува толкова срока. :)
 
Re: Payment in progress

Мен от Алианц ми отказаха сегашния чек. Нямало човек, който да ми приеме чека! Двамата души, които можели да правят това ги нямало в момента... Това беше понеделник - каза ми най-рано четвъртък ще имало кой (говоря за разговор с човек от централния им клон - в по-малките не приемат чекове!)

Парите от предния чек също ми ги няма все още...
На Алианц им казвам "Стига! Научете се как да си вършите ВАШАТА РАБОТА!"...
 
Re: Payment in progress

Насе стига ти плашиш банките с твоите суми на чековете . И аз да съм служител в банка ще ме е страх да ти осребря чековете с 6 нули :)
поздрави
 

Горе