SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PayPal пробвана рецепта

Re: PayPal пробвана рецепта

Пробвай. Мисля, че имаш добър шанс да стане щом картата е твоя.
 
Re: PayPal пробвана рецепта

Само да уточним, че да не стане грешка.
Получавате пари на paypal сметката си, която е регната с кредитна карта ИЛИ от paypal сметката си пращате пари на визата?

И двете. :)

От PayPal сметката дърпам пари на кредитна Visa. С нея е регнат и акаунта.
Има още две Visa Electron към акаунта.
 
Re: PayPal пробвана рецепта

https://www.paypal.com/bg/cgi-bin/webscr?cmd=_show-limits

Тя работата на черпене отива :D
To, черпенето лесно, ама пак си дал линк към показването на лимитите, не към повдигането им.

И двете. :)

От PayPal сметката дърпам пари на кредитна Visa. С нея е регнат и акаунта.
Има още две Visa Electron към акаунта.
Явно дърпане не става МастърКард и става с всякаква Виза.
 
Re: PayPal пробвана рецепта

To, черпенето лесно, ама пак си дал линк към показването на лимитите, не към повдигането им.

Явно дърпане не става МастърКард и става с всякаква Виза.

Там има бутонче "Lift limits" ако го нямаш...:D
 
Re: PayPal пробвана рецепта

Там има бутонче "Lift limits" ако го нямаш...:D
Нямам такова бутонче. Мамка му. Вечно вързан за 500 долара/евро.:mad:
Не ме е яд толкова за лимита, колкото че за всякя прехвърляне взима по 2 евро (нищо че лимитът е в долари). Значи ако искам да дръпна 700 евро, трябва да дръпна два пъти по 345 (670) и един път 30 и да платя 6 евро за дърпането. Не ми се сменя основната валута, защото е еднократно плащането в евро.
 
Re: PayPal пробвана рецепта

Който ми хвали ПИБ, да дойде да ми плати таксата за получаване. Оказа се, че ПИБ чарджвали 1%, когато се получават суми по номер на карта. Иначе, когато получаваш по ИБАН няма такси.
 

Горе