SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Paypal работи с България

Re: Paypal работи с България

Друга алтернативна система за разплащане е 2Checkout - https://www.2checkout.com, имат първоначална такса от 50$ за регистрация и после вземат само процент от продажбите, нямат месечни такси и други такива. Дори да не ги използваш, няма да ти изтрият акаунта, ако имаш такъв.
 
Re: Paypal работи с България

Znam 4e ot nqkolko meseca moje da se polu4avat pari 4res Pay Pal....napravih si akaunt,no o6te mi e trudno da razbera,kak to4no stava prevoda na parite.Nai me obyrkva fakta 4e ne znam kakvo trqbva da se dade kato adres ili nomer,znam li i az ,na horata ot koito trqbva da polu4avam pari! Nqkak ne mi se vqrva da e samo e-mail,prekaleno lesno izglejda......i za parite ....Vkarvat se v kartata,o4evidno.....Nqmam kreditna karta,a samo debitna,no pyk tq e kym smetka v evro ,taka 4e predpolagam nqma da ima problem.Ima li nqkoi s malko pove4e ideq za paypal,i nai-ve4e za polu4avaneto na pari ,za da ne se lutam tolkova:p mersi predvaritelno!Vsqkakva info mi e ot polza!
 

Горе