SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PayPal - EU regulations require your attention

wbg

New member
Предполага и Вие сте го получили следното:

EU regulations require that we collect and confirm some of your account
information. Please complete this by 4/7/2012. If you don't do so in time,
PayPal is required by law to limit access to your account.


Някой вече да го е попълнил и знае за какво става въпрос?
 
Re: PayPal - EU regulations require your attention

Мен от няколко месеца ми тровят живота с това. Изпратил съм им всички документи и пак не им стигат, но не казват какво точно още искат. Поне 15 документа съм им изпратил сканирани за мен и моята фирма.

Аз съм разбрал едно нещо относно PayPal - не трябва да им се обръща внимание. Преди години ми бяха превели едни 3000 евро и PayPal започна да реве, че иска още информация за мен. В продължение на точно една година всеки ден ми изпращаха писма за напомняния. Нищо не им изпратих тогава. И спряха след една година, без нищо да се случи. Така че вече не им се вързвам.
 
За: PayPal - EU regulations require your attention

За: PayPal - EU regulations require your attention

Не съм получавал такова писмо. Преди 2 години им пращах лична карта и сканирани сметки за да ми махнат лимитите, но от тогава не са ми искали друга информация.

Какви са ви акаунтите?
 
Re: PayPal - EU regulations require your attention

Моя акаунт е личен, след като минах лимита за 2500 евро май беше ми поискаха 2 броя ID, изпратих им ги и от тогава нищо не са ми искали.
 
Re: PayPal - EU regulations require your attention

Аз съм на премиум акаунт, искаха ми 2 бр. ID, след като им ги изпратих 3-4 пъти и им писах още толкова мейли ми махнаха лимити и от тогава не са ме занимавали.
 
За: PayPal - EU regulations require your attention

За: PayPal - EU regulations require your attention

За лимитите ми ги искаха още през 2007, това е съвсем друго. Явно само аз съм го получил.
Реших да попълня исканата информация. А то се оказа само един въпрос. Нещо от сорта - като кавъв ползвате акаунта си с възможни 3 отговора - за лични разплащания, като фирма или неправителстена организация и нещо от сорта еднолична фирма (може би ЕТ, незнам).
 
За: Re: PayPal - EU regulations require your attention

За: Re: PayPal - EU regulations require your attention

Аз съм разбрал едно нещо относно PayPal - не трябва да им се обръща внимание. Преди години ми бяха превели едни 3000 евро и PayPal започна да реве, че иска още информация за мен. В продължение на точно една година всеки ден ми изпращаха писма за напомняния. Нищо не им изпратих тогава. И спряха след една година, без нищо да се случи. Така че вече не им се вързвам.

Звучи много хубаво, но едва ли е възможно :) повечето пъти ти дават срок и не изпратиш ли необходимите документи ти съспендват акаунта или ограничават най-важните дейности в него, например тегленето на пари. Имам бизнес акаунт на фирма и съм прехвърлил отдавна 20000 получени долара, никога не съм успял да ги излъжа и отдавна спрях да се опитвам, просто няма смисъл - не можеш да успееш.

А за другото - да, при личен акаунт в момента в който получиш плащане над 500 долара обикновено веднага ти искат сканиран документ за да проверят адреса и евентуално снимката ти дори. В моя случай когато го поискаха за пръв път просто си снимах сметката за интернет с телефона - не е задължитело да е сканиран, важното е да се вижда добре.
 
Последно редактирано:
За: PayPal - EU regulations require your attention

За: PayPal - EU regulations require your attention

искам да си вдигам лимита за получаване на пари в райрал искат да си снимам личната карта но как даго снимам с телефона не става ?
 

Горе