SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PayPal to Epassporte

gartar

New member
Знаете ли надежден и изпитан начин да си прехвърля пари от PayPal в Epassporte?
 
Re: PayPal to Epassporte

Предполагам, че важи за виртуалната ти карта от епаспорт, мисля че беше visa virtual, пластиката ти е visa electron, мой лични наблюдения, че не вършат почти никаква работа в интернет тия електрони, правих 10 такива навремето за да си купя нещо дето ми трябваше и нито една никаде не ми я приеха, така че виртуалната ти карта а не пластиката.
 
Re: PayPal to Epassporte

Предполагам, че важи за виртуалната ти карта от епаспорт, мисля че беше visa virtual, пластиката ти е visa electron, мой лични наблюдения, че не вършат почти никаква работа в интернет тия електрони, правих 10 такива навремето за да си купя нещо дето ми трябваше и нито една никаде не ми я приеха, така че виртуалната ти карта а не пластиката.

това за електрона специално ли имаш в предвид или за виза елезтрон?

е, някой пробвал ли го е това дали става

и все пак бгкулинар би ли казал какво искаше да кажеш с това за мейла, на мен пейпала и епаспотра са ми на един мейл, за това ли говореше?
 
Re: PayPal to Epassporte

За виртуалната карта имам предвид. А на друг имейл, защото не знам дали има опция (почти съм сигурен, че няма), с която да прехвърляш от една карта в друга в един акаунт.

Иначе вече съм плащал на две места с виртуалната и нямам грижи (годадди и един английски сайт за подправки).
 
Re: PayPal to Epassporte

мерси за отговора, и все пак свирни като ти стане пластиката да кажеш дали става
 

Горе