SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

При мен положението е горе долу добре най се радвам, че социалната ми мрежа Younotepad.com е хванала PR3 както и много единици . При другите едно нагоре.
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

При мен забелязвам, че старите сайтове нямат промяна, но някои от новите имат +1 на PR-a а относно SERP-a си вървят нагоре нещата.
 
Re: PR Ъпдейт

Мислите ли, че това са окончателните стойности? Миналият път нямаше ли корекции след известен период?
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

При мен разликата в основния домейн няма, но почти всички вътрешни страници са ми PR2 и PR1, :)
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Усети се... стабилно... два сайта от 0 на 4, два сайта от 2 на 4, два сайта от 1 на 3 и един сайт от 3 на 1. :-]
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

При мен има промяна. От 4 на 5 за сайта в подписа ми , от 4 на 5 - 3 вътрешни страници и 2 страници от 3 на 4 общо взето всичко с 1 нагоре. Странното е че имам един пост в блога на 12 дена има ПР 5. За другите сайтове нямам наблюдения много сериозни
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Не е частичен имам размествания в доста сайтове, един нов на месец някъде е хванал 3-ка, очакваме още :).
 
Re: За: PR Ъпдейт

Re: За: PR Ъпдейт

Хммм няма промяна при мен , въпреки че имам доста линкчета в пр 5-6 сайтове :)
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Преди седмица имаше частичен PR ъпдейт, няколко мои сайта си смениха PR. Основния смятам че ще бъде в началото на септември, ако се запази досегашната тенденция в периодичността на ъпдейтите.
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

pamir => ъпдейта не е частичен, беше основен.
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

pamir => ъпдейта не е частичен, беше основен.

Смятам, че беше частичен, тъй като имам доста сайтове без PR, които имат вече голям брой линкове от домейни с висок PR. При основен ъпдейт би трябвало да хванат PR.
 
Re: PR Ъпдейт

Това с връзките и покачване на PR е доста теоретично - според моите експерименти има някакви други фактори, които са силно определящи. Слагал съм PR6 линкове към PR2 и си остана PR2. Не знам, но PR е просто статистика и не определям по него почти нищо.
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Като знам по колко страници с мнения се изписваха преди време при основен PR ъпдейт или е бил частичен, или PR вече не е един от основните фактори определящи качеството на сайта.
Аз лично нямам нито една единица нагоре/надолу промяна от този ъпдейт.
 
Re: За: PR Ъпдейт

Re: За: PR Ъпдейт

Като знам по колко страници с мнения се изписваха преди време при основен PR ъпдейт или е бил частичен, или PR вече не е един от основните фактори определящи качеството на сайта.
Аз лично нямам нито една единица нагоре/надолу промяна от този ъпдейт.

Или просто твоите сайтове нямат промяна на PR-а?;)
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Смятам, че беше частичен, тъй като имам доста сайтове без PR, които имат вече голям брой линкове от домейни с висок PR. При основен ъпдейт би трябвало да хванат PR.

Точно това е и отговора, който дава mlazarov:

Или просто твоите сайтове нямат промяна на PR-а?

Това, че ние искаме Гугъл непременно да определи PR на наши сайтове, че и сме с претенции - да се покачи - а не се е случило, не означава, че това събитие не е станало. Просто Гугъл така оценява нашите сайтове, не се интересува от това какво искаме.
 
За: Re: За: PR Ъпдейт

За: Re: За: PR Ъпдейт

Или просто твоите сайтове нямат промяна на PR-а?;)

Да, за това не споря. Аз нямам промени от няколко основни ъпдейта вече. Стоя си на сянка. Но по отзвука тук във форума оставам с впечатлението, че и много други са без промяна, което от своя страна не е реално. Не вярвам болшинството да са запазили нивото си на SEO оптимизация. Лично смятам, че алгоритъма им вече изобщо не отговаря на действителността и е изоставен в 9-та глуха.
 

Горе