SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR - нима отново ап?

Re: PR - нима отново ап?

http://www.dlls.info/ според този туул, mqsto.com/game има 5 ПР.. според другите - 4... дано да е 5ца :)
абе и според www.iwebtool.com има 5ца на доста ДЦта гейм секцията ми. браво...

Добавка: Да.. финално 5ца игрите... супер яко :)
 
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

Хах мърда и при мен от 0 на 1 скочи за един сайт на 3-4 седмици :)
 
Re: PR - нима отново ап?

Хах мърда и при мен от 0 на 1 скочи за един сайт на 3-4 седмици :)
Аз май вярно ще хвана 3-ка :) Дано!
 
Re: PR - нима отново ап?

САйта ми за коли се е измъкнал от наказанието беше 3-ка - наказаха го с 0 и сега има 2-ка,
Игрите е хванал 4-ка,
надявах се още няколко сайта да хванат 4-ки, ама нъцки, седят си на 3-ки,
имах надежди и за един да скочи на 5-6, ама и там си седи на 4-ри :mad:

Аз май вярно ще хвана 3-ка :) Дано!

щеше да хванеш, ама си минал своевременно на собствен домейн,
а най-интересното е че даже домейна ти вече е индексиран, значи редиректа върши много добра и бърза работа :)
 
Re: PR - нима отново ап?

:) от 0 скочих на 4-ка . Как да не го разцелуваш Г . Каква чудесна съботна сутрин.. добре е деня да започва добре ;)
 
Re: PR - нима отново ап?

Позна :) Точно за амура ставаше дума :) Мерси за честитката :) И на теб честит ти ПР4 на igrite.de :)

Твоя важен проект ще да е амур ?? :) честит ти пр5
 
Честито на всички печеливши :)

Честито на всички печеливши :)

Честито на всички печеливши от томболата, а на загубилите - спокойно, ще има време за реванш :)
 
Re: PR - нима отново ап?

Kато гледам всички се хвалят с нещо :) Нека и аз.. ПР4 (от ПР0) на wallpapers.bg
 
Re: PR - нима отново ап?

Поздравления bedio :) А дано все така да продължаваме напред всичките :)

Kато гледам всички се хвалят с нещо :) Нека и аз.. ПР4 (от ПР0) на wallpapers.bg
 
Re: PR - нима отново ап?

Позна :) Точно за амура ставаше дума :) Мерси за честитката :) И на теб честит ти ПР4 на igrite.de :)

че тои си беше с пр4 :) аз от тоя УП нищо не получих защото нямам нови проекти :), освен няколко безмислени ПР/та по пр2 на 2/а сайта който имат само по един линк от пр4 :)
 
Re: PR - нима отново ап?

Значи съм се объркал с първият ти сайт за игри... Сещам се че те бях линкнал към сайт, който нямаше ПР, ама явно съм объркал igrite.de с първият ти сайт за игри :)

че тои си беше с пр4 :) аз от тоя УП нищо не получих защото нямам нови проекти :), освен няколко безмислени ПР/та по пр2 на 2/а сайта който имат само по един линк от пр4 :)
 
Re: PR - нима отново ап?

При мен нещата са така:
Хлапе.НЕТ - ранг от 0 - 4
ТопБГ.орг- ранг от 4 - 5
Хотелите НЕТ - от 5 - 4
W-СЕО.ком - от 0 - 3
Тестове НЕТ - от 0 - 0 :)

така стоят нещата при някои от моите проектчета
 
Re: PR - нима отново ап?

Аз имам 2 от 0 - 3 и един останал на 5
Надявах се на 4-ка за единия ама нъц..

А от 5 на 6 вече летвата е твърде високо за мойте умения :(
 
Re: PR - нима отново ап?

Значи съм се объркал с първият ти сайт за игри... Сещам се че те бях линкнал към сайт, който нямаше ПР, ама явно съм объркал igrite.de с първият ти сайт за игри :)

Да верно беше линкнал към www.game-games.e, и аз сега се сетих и като проверих ПР видях че и той има пр4 , така де сега го е получил

ако някой иска даго купи да прати ЛС

 

Горе