SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR Update

Re: PR Update

Много интересно!

Тъй като съм здраво в аматьорщината на SEO-то: Дали това означава, че данните за ъпдейта вече са събрани и след да речем 2 дни само ще започне визуалната им "реализация" под формата на нови стойности за Page Rank?
 
Re: PR Update

И аз чакам като циганин пред заплата новия ъпдейт!
Да кажете, когато го забележите ей!
 
Re: PR Update

Много интересно!

Тъй като съм здраво в аматьорщината на SEO-то: Дали това означава, че данните за ъпдейта вече са събрани и след да речем 2 дни само ще започне визуалната им "реализация" под формата на нови стойности за Page Rank?
При предпоследния ъпдейт данните бяха за 2 седмици назад /страници с възраст по-малко от 2 седмици не получиха нищо/
 
Re: PR Update

Един теоретичен въпрос...

имаме сайт Х. той има pr 6.

Добавяме нов линк на началната страница, към нова под-страница(от 4 стават 5).

под-страница 1-4 също имат пр6.
под-страница 5 преди ъпдейт не се вижда какъв му е PR.

Та еднаква ли тежест имат линковете от страница 4 и страница 5?
 
Последно редактирано:
Re: PR Update

аз видях разлики в гугъл директорията (пр) с ПР-а в туулбара

Дам, cloxy-то пада на 4, което е добре, защото ще спрат да искат да ми купуват връзки, а си се класирам повече от добре :)

Според мен да имаш нисък ранг е за предпочитане - не се набиваш на очи и можеш да си слагаш връзки на където си поискаш.

Според мен PR вече няма никаква тежест. Единственото, за което го използва Google, е да контролира купуването на връзки ;)
 
Re: PR Update

Дайте линк, от където да се види новия ранг? Гугъл Toolbar си показва старите стойности?

и cloxy dot com си е PR5
 
Re: PR Update

$#cloxy#$ може ли да се вярва най-вече на гугъл директорията?

Тъй като имам една единица повече на Обявите EU според директорията?
 
Re: PR Update

Дам....класацията скоро трябва 6-ца да става, ама ще видим.... Скоро ще я пипна малко, че не съм я пипал отдавна. Според "гадателите" на ранг трябва да е ЩеСТцица ;)
 
Re: PR Update

Хайде при мен също нови две петици, както и много повишаване на новите ми проекти.

Направо в единици - след този ъпдейт печеля почти на всички с горе - долу 2 единици.

Яко се кефя
 

Горе