SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Radio.bg - Мнение и Препоръки?

mDonchev

New member
Здравейте,

Искаме да ви представим новия ни проект - портал за радиото в
България.

www.Radio.bg

Ще се радваме да го разгледате и да споделите мнения и градивни критики

Поздрави
Radio.bg
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Извиняваме се .. реклама от рекламодател...

Все пак ще се радвам ако можете да разгледате сайта и да коментирате и същността му.
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Чудесен сайт. Много добра работа. Поздравления.

Само един малък коментар имам, мисля, че цветът на drop down менюто трябва да е различен. Сега не ми се връзва със стилът на дизайна.

Поздрави и успех с проекта
 
Последно редактирано:
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Извиняваме се .. реклама от рекламодател...

Все пак ще се радвам ако можете да разгледате сайта и да коментирате и същността му.
иначе сайта наистина е доста добър, но незнам как ще се преборите с предавател.ком
А какво е имало преди това на домейна
Created: 2000-03-13
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Незнам ама сега съм на работа и като тръгна да го отварям от лаптопа всичко забива и ми дава dont send
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

иначе сайта наистина е доста добър, но незнам как ще се преборите с предавател.ком
А какво е имало преди това на домейна
Created: 2000-03-13

Предавател.ком не ни е пряка конкуренция, а и си партнираме.

Преди това на домейна нямаше нищо. Under Construction. Сайта се разработваше доста време.
Последната версия се разработваше почти година..
Последните 3-4 месеца се събра екип и задълбочи разработката и последва старт.

Надявам се да ви хареса и да "разпространите словото" за него :)
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Квадратчето на Веселина/Верониак не стои никак на място, че и си сменя размера.

Квадратният банер скрива менюто на ДобавиГо.

Темата на форума не кореспондира с дизайна на основния сайт, за разлика от блога. Като сте решили да има блог, пускайте мат'риал по-често. За близо един месец само 5 поста (аз пиша по-често в моя блог :)). Имате дублирана първа страница радио.бг и радио.бг/хоме.

Това с фейсбук апликейшъна е добре замислено, ще "захапете" българите в чужбина. Хубаво е да се отваря в нов прозорец/таб, както е при форума.

Бих сложил нофоллов на брояча, линка за регистраци, линка към потребители, както и към на всеки профил и на линка към фейсбук.
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Здравейте,

Много благодаря за препоръките. Ще се радвам ако можете да изкажете още мнения :)

Искам да питам за Google Analytics. Сложил съм за "цел" (Goal) регистрация в сайта. Всичко е чудесно настроено и работи.
Успешните регистрации ми варират между 10 - 13 % от всички влезли в страницата на регистрацията. Нямам база за сравнение затова не мога да преценя.. това добра цифра ли е или нещо куца на нашата регистрация и трябва някак си да се промени?

Благодаря предварително,
 
Re: Radio.bg - Мнение и Препоръки?

Обема на съдържанието(визуалния) на начаната трябва да спадне наполовина поне. И страницата се размества под FF2.
Подзаглавието("За българските радио маниаци") не е добро според мен. Много ясно, че е за тях, ама какво е всъщност?

Заглавието също е доста странно с това "или".
Тук има едно видео (ако ви е добър ингилиша), което дава идея за избора на слогани и "мисии"(накъдо кам средата)
http://video.google.com/videoplay?docid=-3755718939216161559&ei=K1oXSZa3BoaQ2AKeltG8DQ
Видеото е велико на тема бизнес начинания.
 

Горе