SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Rammstein на Васил Левски

Juve

New member
Имаше ли и други, които не искаха да си тръгнат след концерта? Не знам да е имало такъв концерт в България, но в 22ч вчера стадиона полудя :eek:
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Не знам нормален човек разбиращ от музика да иска да си тръгне от такъв концерт. Вчера не бях на концерта, заради това че бях на концерта им в београд (београдска арена) шоу - невероятно, няма какво да говоря.
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Беше невероятно. Два дни в рая
Metallica и Megadeth - също бяха незабравими


Та точно пред сцената загубих гласа си ...
Издавам някакви страни звуци, които само жена ми разбира. Чудя се - дали да ходя до болница или ще ми мине.
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Супер беше концерта, ама толкова студ не бях събирал от много време. Хич не я отоплявате тая София :p.
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Супер беше концерта, ама толкова студ не бях събирал от много време. Хич не я отоплявате тая София :p.

100 гр. Джони Уокър + Кафе/чай = -~10 лв.+топлина :D
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Rammstein на Васил Левски

Не знам нормален човек разбиращ от музика да иска да си тръгне от такъв концерт. Вчера не бях на концерта, заради това че бях на концерта им в београд (београдска арена) шоу - невероятно, няма какво да говоря.

Бяхме се засилили и ние да ходим в Белград, но докато се наканим се разбра че ще свирят в София. Бих отишъл пак, въпреки че си промотират новият албул и съответно половината песни бяха от там.
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Бяхме се засилили и ние да ходим в Белград, но докато се наканим се разбра че ще свирят в София. Бих отишъл пак, въпреки че си промотират новият албул и съответно половината песни бяха от там.

Мислех и тук да ходя, но така се стекоха нещата, че нямаше как. Рамщайн са си рамщайн, страхотно шоу, страхотни песни и всичко им е наред от към озвучаване и т.н., важните неща. В београд стана уникално шоу, което едва ли е станало тук на Васил Левски. Едно е в зала и то в такава зала, друго е на стадион, но не се съмнявам, че тук е станало страхотно също.
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Много близко бях на стълбите, отстрани на сектора и се виждаше перфектно. Хубаво че поне Link 2, 3, 4 свириха, иначе чаках това

http://vbox7.com/play:a24b2f5b

но уви ....
 
Re: Rammstein на Васил Левски

Аз също бях и макар да имах доста пътуване и екшан докато пристигна, си заслужаваше... Р+ показаха на БГ публика защо са едни от най-великите! Жестоко ОГНЕНО шоу! Жестоки песни... Жестоко преживяване! Пожелявам го на всеки който има поне малко жица в кръвта. Макар отдавна да не слушам такава музика - яко изкуфях :) Не може да се опише! Аз лично бях пред сцената и се размазах много ала много яко :) Да не говорим че стадиона се напълни само заради тях. Въпреки това отидох само заради тях и си отидох с 3 нови любими групи. Евала на другите но ... Р+ просто им показа как се прави :) Още ме държи концерта не знам дали усещате :D
 
Последно редактирано:
Re: Rammstein на Васил Левски

В интерес на истината в Белград направиха по-голямо шоу. Както каза combatsambo - друго си е в зала.

Тук ни спестиха може би най-зрелищната част - изпълнението на Engel. На него Тил се появява на сцената с огромни, разгъващи се ангелски криле, от чиито краища излиза огън. Липсваше и момента с обесените детски кукли, чиито очи бяха зелени лазери - в края на песента взривени :))

Въпреки това си заслужаваше, дано дойдат пак!
 
Re: Rammstein на Васил Левски

В интерес на истината в Белград направиха по-голямо шоу. Както каза combatsambo - друго си е в зала.

Тук ни спестиха може би най-зрелищната част - изпълнението на Engel. На него Тил се появява на сцената с огромни, разгъващи се ангелски криле, от чиито краища излиза огън. Липсваше и момента с обесените детски кукли, чиито очи бяха зелени лазери - в края на песента взривени :))

Въпреки това си заслужаваше, дано дойдат пак!


За това говорех, бях почти сигурен, че ще се различава с нещо. В београдска арена, шоуто беше нещо невероятно. Гледах хора около мен седят втренчени с отворени широко очи и се чудеха как да реагират и какво да правят. Нещо невероятно беше. Не можехме да повярваме, че сме на такъв концерт. Озвучването - максимално, но кристално чисто, шоуто - невероятно! След концерта в джипа и към БГ съм карал сигурно с 170, без да се замислям, че ограниченията са 130, надул наистина на макс рамщайн песни, а саунд системата - повярвай ми, адски силна - но до София не ни правеше впечетление, че наистина слушаме на макс отново рамщайн и то в малко пространство. Нещо велико.
 

Горе