SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

register.bg - пълни нещастници

Re: register.bg - пълни нещастници

Преди няколко години бях в Солун и ми направи впечатление, че навсякъде имаше реклами и табели с .gr домейни. Често казано, друго разширение не видях. Направи ми добро впечатление. Тогава знаех само 5-6 сайта с .bg разширение и се чудих къде ни е проблемът. Сега вече знам :)

В Гърция също имат проверки за домейните, но са "невидими" за крайния потребител - правиш регистрация, плащаш и до 20 дни от техния регистър го проверяват. Ако го отхвърлят, ти връщат парите.

комунягите са навсякъде... може и тук във форума да има

В днешни дни има свобода на словото. Аз не ги обичам комунягите и им го казвам прави в лицето. Дано има някой дето да четат тука, че да се осъзнаят малко.

КОМУНЯГИ, влачите България към ада. Внимавайте, защото народа е отмъстителен!

В днешни дни има свобода на словото. Аз не ги обичам комунягите и им го казвам прави в лицето. Дано има някой дето да четат тука, че да се осъзнаят малко.

КОМУНЯГИ, влачите България към ада. Внимавайте, защото народа е отмъстителен!

Отмътителен, ма рядко... :( което пък е жалко... до сега да си бяхме извоювали и права за БГ домейни и за сяка глупост да блокирахме улиците... малко ли глупости се слу4иха от 97ма насам ? А колко блокаж имаше - по4ти никъв... така ще си я караме, не са вниовни комунягите - НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ. Запомнете го това.

Разбира се, хората които имате предвид не са комунисти. :)

Става въпрос за хора алчни за колкото може повече власт и пари, които се маскират според това, кой е на власт.

Няма как да ме убедите, че олигарсие на България в момента са комунисти по убеждения. :)

Разбира се, че са комунисти олигарсите - тяхното са червени пари от червен бизнес с червена подкрепа. Всички ( гарантирам ) големи бизнесмени са по един или друг начин свързани с комунистите тип работодател-работник.
Все пак комунизма е един отвратителен строй на шуро-баджинащина, потъпкване на правата на словото и като цяло демокрацията.

И поздрави на момчетата от службите, следящи "да не се разрушава държавността", които четат това ;D

Разбира се, че са комунисти олигарсите - тяхното са червени пари от червен бизнес с червена подкрепа. Всички ( гарантирам ) големи бизнесмени са по един или друг начин свързани с комунистите тип работодател-работник.
Все пак комунизма е един отвратителен строй на шуро-баджинащина, потъпкване на правата на словото и като цяло демокрацията.

И поздрави на момчетата от службите, следящи "да не се разрушава държавността", които четат това ;D
очаквайте скоро световен комунизъм, до 10-тина година китай ще доминира света не само в икономическо, но й в политическо отношение ...

то не е проблема в комунизма (пример китай), а в хората, в Тютюн много добре е казано как има определен кръг от хора, които просто килват каскета в удачната посока и се вплитат във властта и в далаверите и т.н.

очаквайте скоро световен комунизъм, до 10-тина година китай ще доминира света не само в икономическо, но й в политическо отношение ...

Гледали ли сте Firefly или Serenity ? Там в бъдещето в космоса се говори смесица от английски и китайски

Комунисти, друг път. :) Капиталисти от най-лош тип, прикирити за комунистически/социалистически идеи и наследство. Гнилият американски капитализъм, който заклеймяваха, в действие. Нищо, че замазват очите на овцете с приказаки, че идеите и мечтите им били същите. Идеите и мечтите им са да заграбят колкото може повече. Делата им ясно го показват. :)

Някой да вземе да отцепи темата ли... :)

аве най добре е да си вземеш един Ком или Нет и да забравиш за проблемите . По малко разправии и по ниска цена с по добро качесто.
Не съм ги ползвал регистър .бг и няма да ги ползвам.

Който е по-запознат може ли да обясни защо никоя друга фирма няма права да продава домейни .bg? Не можем ли да се оплачем на ICANN?

ICANN им е дал правото :)

ICANN им е дал правото :)

Не е ICANN. А Jon Postel още преди да съществува ICANN.

По данни от ... от Цифрови Системи са "първите обадили се" на Jon Postel и той им е делегирал .bg

Имаше няколко опита за оплаквания в ICANN, но участниците в тях бяха осмивани.

Така че явно ще трябва да се примирим с РегистърБГ. :D

Гледали ли сте Firefly или Serenity ? Там в бъдещето в космоса се говори смесица от английски и китайски
Нее. Те ще измрат. Гони ги демографска криза, а продължителноста на живота им ниска там. Виж индийски може да почваш да учиш, че там няма спирачки ;)

Горе